ПАРТНЕРИ Науково-технічне Навчальні заклади Гірничодобувні підприємства Інформаційне Дослідницьке Науково-дослідні інститути Громадські організації БІБЛІОТЕКА Автореферати Підручники Методички Журнали По докторским диссертациям

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


consultant_ua

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Інститут з проектування гірничих підприємств Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»

автор: Олег Хоменко

Історія. У 2006 р. у складі Державного ВНЗ «Національний гірничий університет» створено Інститут з проектування гірничих підприємств з метою підвищення якості проектування гірничих підприємств, підготовки фахівців з правом ведення гірничих і підривних робіт на відкритих і підземних роботах. Створено базу для поєднання навчання студентів, аспірантів і докторантів з науковими дослідженнями, проектними роботами та гірничим виробництвом. Інститут по проектуванню гірничих підприємств (ІПГП) є навчально-науково-проектним підрозділом Державного ВНЗ «Національний гірничий університет». Він перебуває в підпорядкуванні науково-дослідної частини університету.

 

Сфера діяльності. Проектування здійснюється фахівцями Інституту згідно їх кваліфікації для таких видів робіт:

- проектування інженерних, гірських, транспортних, гідротехнічних, енергетичних споруд і комплексів, та інженерних мереж для об'єктів відкритої, підземної і підводної розробки родовищ корисних копалин, а також їх збагачення, сортування та переробки;

- розробка розділів з оцінки впливу на навколишнє середовище, охорона праці та організація будівництва;

- технологічне проектування об'єктів гірничодобувного комплексу в чорній металургії, флюсодоломітному виробництві та нерудних матеріалів;

- інжинірингові роботи в напрямках технічного огляду, обстеження та оцінки стану конструкцій будівель, споруд, інженерних мереж щодо гірничодобувних, гірничо-збагачувальних і гірничо-переробних виробництв.

 

Структура Інституту включає наступні підрозділи:

- служба головних інженерів проектів;
- гірський відділ по відкритій і підземній розробці родовищ корисних копалин;
- технологічний відділ по гідромеханізації, підводному видобутку, переробки корисних копалин;
- відділ економіки, зведених кошторисів;
- екологічний відділ розробки ОВНС.

 

Науково-педагогічна діяльність. У рамках Інституту забезпечується інтеграція навчального процесу з науковою діяльністю та виробничими підприємствами, реалізується підготовка фахівців у форматі «освіта-наука-проектування», в тому числі через аспірантуру і докторантуру університету, а також на курсах з підготовки фахівців з ведення гірничих і підривних робіт. Інститут сприяє гірничим підприємствам з упровадження та апробації результатів наукових досліджень і проектних рішень. Науково-технічні працівники Інституту також залучаються до конференцій, симпозіумів, форумів, круглих столів, які організовуються університетом. Співробітники Інституту беруть активну участь у проведенні цих заходів, а також беруть участь в засіданнях секцій та публікації наукових робіт.

 

Проектна діяльність. Інститут має досвід проектування кар'єрів і споруд на таких підприємствах як ЗАТ «Миколаївський глиноземний завод», ПАТ «Запорізький алюмінієвий виробничий комбінат», ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ЗАТ «Нікстром», ПАТ «Балаклавське рудоуправління» і численних (понад 20-ти завершених і затверджених проектів) гранітних та піщаних кар'єрах Дніпропетровської, Миколаївської, Полтавської областей забезпечує авторський нагляд за виконаними проектними роботами. Якість проектної документації забезпечується Стандартом університету, Системою управління якістю проектування, ISO. Виконані проекти, як правило, захищені патентами на винаходи.

 

Реквізити:

Інститут по проектуванню гірничих підприємств Державного ВНЗ «НГУ»,
просп. К. Маркса 19, м. Дніпропетровськ, Україна, 49005,
тел. / факс: (0562) 47-02-15, E-mail: ipgpnmu@mail.ru

 

Сайти підрозділів і провідних фахівців ІПГП:

Центр з проблем підривних робіт: Web: striletsa.ucoz.ru
Начальник технологічного відділу Бондаренко А.А.: Web: www.aabondarenko.narod.ru

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2021-11-02
Білизна для молодої матусі
Кожна жінка має мотребу виглядати гарно навіть тоді, коли на неї ніхто не дивиться. І це природньо. Дівчата з малку вчаться у своїх матусь завдавати собі настрою завдяки удобному та комфортному, але і зовнішньо красивому одягу. Для жінок одяг - це і настрій, це і образ і зручність у рухах.

Аналітика

Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 256GBStylus
Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB
Встроенная память: 256 ГБ / Беспроводные коммуникации: Wi‑Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) с технологией MIMO 2x2, Bluetooth 5.0, NFC / Камера: тройная 12 МП (f/2.4)+12 МП (f/1.6)+12 МП (f/2.2), автофокус, 12-кратный цифровой зум, True Tone всп / Операционная система: iOS 14 / Цвет корпуса: «тихоокеанский синий». Купити в Києві, в Україні, Ціна, відгуки, характеристики. Швидка доставка по Україні та самовивіз з точки видачі в STYLUS.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті