ПАРТНЕРИ Науково-технічне Дослідницьке Інформаційне Гірничодобувні підприємства Навчальні заклади Громадські організації Науково-дослідні інститути БІБЛІОТЕКА Журнали Підручники Методички Автореферати

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


koordinator_rudana
analitik_rudana
tehnolog_rudana
consultant_ua
gemmolog_rudana
innovacii_rudana
filolog_rudana
secretar_rudana

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Організатори проекту

Рудана & Організатори

автор: Олег Хоменко

Функціонування і розвиток проекту здійснюють служби, які охоплюють напрями діяльності порталу. Загальне організаційне управління реалізує служба координування, при якій функціонує консультаційна рада, в яку входять керівники служб проекту, а також запрошуються сторонні експерти. Ухвалююче рішення ради є обов'язковим для виконання служб проекту – аналітики, технології, адміністрування, гемологиі, інноватики, редагування і секретаріату проекту.

 


Служба координування

Координатор проекту відповідає за перспективи розвитку, взаємодію з партнерами, взаємовідносини між службами, реалізація службових обов'язків персоналу, фінансове забезпечення та інші стратегічні питання розвитку порталу. Відстежує достовірність інформації, що надходить від партнерів і служб порталу. Несе відповідальність за апробацію, рецензування, патентування, рівень інноваційної привабливості, оптимальність рішень, прогнозів і ризиків, розробку рекомендацій і загальну якість web-услуг. Відповідає за актуальність і своєчасність наповнення розділів «Новини» і «Аналітика», реалізує співпрацю і функціонування електронної бібліотеки. Очолює роботу консультаційної ради. Реалізує технологічну співпрацю за напрямом «Розробка родовищ залізних, уранових і марганцевих руд і супутніх корисних копалин».

 


Служба аналітики

Службу аналітики очолює аналітик проекту. В коло його обов'язків надходить розробка стратегічних планів розвитку проекту, відстеження оперативних даних за засобами масової інформації, повідомленнями новин, аналітичними прогнозами, новими формами надання інформації в Iternet, вилучення нових джерел  отримання інформації, оцінки рейтингу web-ресурсів. Веде каталог цих ресурсів. Також ним відстежується рейтинг новин, реакція на них органів державної влади, громадськості, засобів масової інформації та інші чинники, що впливають на якість аналітичних прогнозів. Реалізує технологічну співпрацю за напрямом «Розробка родовищ залізних, уранових і марганцевих руд в складних гідрогеологічних умовах».

 


Служба технології

Службу технології очолює технолог проекту. В коло його обов'язків входить збір, підготовка і надання даних з технологічних питань співпраці з партнерами проекту, реалізація взаємозв'язку з web-користувачами, функціонування електронної бібліотеки і своєчасне її наповнення новими виданнями. Відстежує появу в Internet нових web-бібліотек, видань і інших спеціалізованих ресурсів. Веде каталог цих ресурсів. Виносить пропозиції на консультаційну раду про надання клієнтам-користувачам вільного доступу до бібліотеки порталу. Реалізує технологічну співпрацю за напрямом «Розробка родовищ залізних руд».

 


Служба адміністрування

Службу адміністрування очолює адміністратор проекту. В коло його обов'язків входять питання забезпечення прогресивного розвитку порталу. Виконує аналіз динаміки підвищення рейтингу, сприйнятливості пошуковими системами, роботу лічильників відвідуваності. Здійснює взаємодію з фірмою, що виготовила портал з питань упровадження нових програмних модулів, удосконалення вже працюючих, усунення проблем, неточностей і упровадження нововведень, що пропонуються консультаційною радою проекту. Відповідає за своєчасне наповнення і вірне зберігання інформації на сервері. Стежить за вхідною і вихідною документацією, пов'язаною з виготовленням і удосконаленням порталу, своєчасною оплатою хостингу і доменних імен порталу. Виконує адміністрування каталогу підприємств України. Виносить на консультаційну раду питання розміщення підприємств на порталі, рекламних банерів і перехресних посилань. Реалізує технологічну співпрацю пза напрямом «Розробка родовищ уранових руд».

 


Служба гемології

Службу гемології очолює гемолог проекту (гемологія – наука про коштовне каміння). Здійснює взаємозв'язок з партнерами геологічного профілю. Реалізує технологічну співпрацю за напрямами: «Геолого-економічна оцінка запасів камнесамоцвітної сировини», «Консалтинг у сфері діагностики, обробки і оцінки коштовного каміння, декоративно-художніх і ювелірних виробів».

 


Служба інноватики

Службу інноватики очолює фахівець з управління інноваціями, тобто по створенню конкурентоздатних виробництв товарів і послуг на базі науково-технічних досягнень. В коло його обов'язків входить оцінка ступеня інноваційної привабливості технологічних рішень, взаємозв'язок з організаціями, що генерують конференції, виставки і публікації інноваційного характеру. Веде каталог цих заходів і організацій. Відстежує появу в Internet нових форм взаємодії у сфері інноватики. Охоплює питання методології і організації інноваційної діяльності. Реалізує технологічну співпрацю за напрямом «Обробка і вироби з природного каменя, обробка і ограновування коштовного каміння, виготовлення сувенірної продукції і ювелірних прикрас».

 


Служба редагування

Службу редагування очолює редактор проекту. В коло його обов'язків входить оцінка інформації, що готується, на предмет адекватності змісту, якості перекладів і адаптацій, термінології і лексики, граматики і орфографії, синтаксису і пунктуації. Правильності використовування абревіатур, скорочень, перенесень. Реалізує структуризацію і форматування текстів.

 


Секретаріат проекту

Секретаріат очолює секретар проекту. В коло його обов'язків входить упорядкування і зберігання робочої документації за проектом, відстеження термінів і об'ємів робіт, що виконуються, ведення листування з партнерами проекту. Організація взаємозв'язку між службами проекту.

 


 

Рудана & Легенди

Легенди про руду, рудокопів, Рудану, Кривий Ріг

Рудана & Україна

Сфера діяльності порталу Рудана

Рудана & Світ

Перспективи розвитку проекту Рудана 

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2019-03-13
Конденсатори повітряного охолодження
SPR пропонує повну лінійку холодильних установок, розроблених для конкретних потреб в харчовій промисловості (підходить для холодильних камер, вітрин, бродильних і загальних холодильних установок), в хімічній, в роздрібній торгівлі (для зберігання продуктів харчування в міні-маркетах, магазинах і продуктових складах) , і в інших сферах. Конденсаторні установки доступні в різних моделях як і типорозмірів, що відповідає потребам і високої продуктивності для різних холодильних систем.

Аналітика

Шини для сільгосптехнікиadmin
Шини для сільгосптехніки
3 ради, щоб максимізувати продуктивність ваших шин для сільськогосподарських тракторів

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті