ПАРТНЕРИ Науково-технічне Дослідницьке Інформаційне Гірничодобувні підприємства Навчальні заклади Громадські організації Науково-дослідні інститути БІБЛІОТЕКА Журнали Підручники Методички Автореферати

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


koordinator_rudana
analitik_rudana
tehnolog_rudana
consultant_ua
gemmolog_rudana
innovacii_rudana
filolog_rudana
secretar_rudana

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Сфера діятельності порталу 

      Рудана & Україна

автор: Олег Хоменко

Вітаємо Вас на першому в Україні освітньо-науково-виробничому порталі, що поєднує інтереси широких кіл виробничників, дослідників, студентів, учнів і всіх небайдужих до минулого, сучасного і майбутнього гірничорудної справи у світі. Запрошуємо Вас до співпраці в партнерському, дослідницькому, науково-технічному, проектно-конструкторському, технологічному, співавторському й інформаційному напрямах. Питання підземної розробки родовищ залізних, уранових і марганцевих руд, а також усього спектру супутніх корисних копалин є нашим основним напрямом співпраці.

 

Ми допоможемо Вам знайти партнерів у бізнесі, дослідженнях, проектуванні, навчанні та розширити коло інтересів у потрібній сфері. Ви можете ознайомитися з інформацією про гірничорудні підприємства, компанії, фірми, навчальні заклади, науково-дослідні інститути, геологічні, проектні й громадські організації. Газети, журнали, підручники, монографії, автореферати, дисертації, наукові розробки та інші корисні матеріали електронної бібліотеки допоможуть Вам поповнити нестачу інформації. Міжнародні новини й аналітичні прогнози з найактуальніших питань гірничорудної галузі підвищать Вашу ерудицію. Ми цінуємо Вашу зацікавленість і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

 

Співпраця з проектом «Рудана» здійснюється в будь-якій зручній для Вас формі. Ми готові надавати інформацію, послуги і багато того, що цікавить Вас на взаємовигідних умовах. Ми не замикаємося на офіційній оплаті наших послуг. Ми готові до обміну інформацією, послугами, іншими ресурсами на взаємовигідних умовах. Аналітики проекту «Рудана» готові публікуватися у Ваших виданнях і, у свою чергу, ми приймаємо до публікації новини, аналытичні прогнози та видання всіх видів.

 

Проектом передбачається спілкування в реальному часі з організаторами проекту за допомогою:
- телефонів національних і міжнародних операторів дротового і бездротового зв'язку;
- on-line спілкування за допомогою програм Skype і всі додатки підтримуючі ICQ-клієнт;
- через on-line форму «Повідомити про помилки на сайті»;
- через on-line форму «Відповіді на Ваші запитання».

 


 

Рудана & Легенди

Легенди про руду, рудокопів, Рудану, Кривий Ріг

Рудана & Організатори

Організатори порталу Рудана

Рудана & Світ

Перспективи розвитку проекту Рудана


 


 

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2019-03-13
Конденсатори повітряного охолодження
SPR пропонує повну лінійку холодильних установок, розроблених для конкретних потреб в харчовій промисловості (підходить для холодильних камер, вітрин, бродильних і загальних холодильних установок), в хімічній, в роздрібній торгівлі (для зберігання продуктів харчування в міні-маркетах, магазинах і продуктових складах) , і в інших сферах. Конденсаторні установки доступні в різних моделях як і типорозмірів, що відповідає потребам і високої продуктивності для різних холодильних систем.

Аналітика

Шини для сільгосптехнікиadmin
Шини для сільгосптехніки
3 ради, щоб максимізувати продуктивність ваших шин для сільськогосподарських тракторів. Якісні тракторні шини з глибоким протектором сприяють ефективності використання палива і шини для сільгосптехніки продуктивності трактора. Поліпшення обох цих факторів, в свою чергу, знижує витрати. Щоб підвищити ефективність вашого трактора, використовуйте ці поради для максимальної продуктивності шин вашого трактора.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті