Головна | Новини | Аналітика | Служба підтримки | Контакти | Про нас

ПАРТНЕРИ Науково-технічне Дослідницьке Науково-дослідні інститути Інформаційне Гірничодобувні підприємства Навчальні заклади Громадські організації БІБЛІОТЕКА Підручники Журнали Методички Автореферати

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


koordinator_rudana
analitik_rudana
tehnolog_rudana
consultant_ua
gemmolog_rudana
innovacii_rudana
filolog_rudana
secretar_rudana


ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


????????

?????????????? ??????????
???????????? «?????? ???????»

??????????? ?????????????? ???????: ???????? ????? – ?? ?????, ? ????? ???? ??????!

Главная 

Освітньо-науково-виробничий портал «Рудана»

Перспективи розвитку проекту

Рудана & Світ

автор: Олег Хоменко

Перший в Україні освітньо-науково-виробничий портал «Рудана» 27 вересня 2008 року вийшов на міжнародний рівень. Завдяки цьому у користувачів нашого ресурсу відкрилася можливість необмеженого доступу у всьому світі. Через URL http://rudana.in.ua/ Ви вільне можете користуватися ресурсом на Україні і в близькому зарубіжжі, а на віддаленіших відстанях можуть виникати складнощі з пошуком порталу, відкриттям додатків і швидкістю підключення. URL – http://rudana.biz/ забезпечує безперебійний і швидкісний доступ, в будь-кій точці земної кулі. Незначні відмінності в оформленні головних сторінок допоможуть Вам вірно орієнтуватися в підключенні. Для зручності постійних користувачів робота інтерфейсу порталу залишена без зміни.

 

Проект http://rudana.in.ua/ і http://rudana.biz/ представляє на своїх сторінках лише відібрану інформацію з гірничорудної справи, що привертає тільки певний контингент користувачів і кожний клієнт-користувач порталу цілеспрямовано і усвідомлено приваблюється певною тематикою. Додатковою перевагою всіх розміщених на гірничому порталі http://rudana.in.ua/ і http://rudana.biz/ (якщо вони туди потрапляють) є їх пряма тематична приналежність. Ваш сайт, реклама або інформація про вас не опиниться в компанії порнографічних ресурсів, або сайтів, що порушують законодавство України. В світлі існування безлічі «сайтів-звалищ», куди автоматично приймається будь-який сайт! Це важливий чинник в умовах існування нерегламентованого запозичення інформації, посилань і реклами.

 

Тематичний обмін посиланнями залишається дієвим способом підвищення «ваги» сайтів в очах пошукових систем і інтенсивнішого залучення додаткових відвідувачів тематичною приналежністю, яку ми інтенсивно розвиваємо. Функції зарегіструватися або написати листа адміністрації проекту дозволяють з'ясувати в якому розділі, розмірі і в якому вигляді Ви бажаєте розміститися у нас і дістати додаткові можливості в боротьбі проти конкурентів по ТОПу пошукової видачі. В майбутньому ми також інтенсивно плануємо упроваджувати інновації в проект «Рудана», покращуючи і розширюючи спектр інформаційних послуг. Ми відкриті для спілкування і чекаємо Ваших пропозицій, рекомендацій і зауважень!

 

Щоденне поповнення сторінок порталу свіжою інформацією стало для нас законом. Додаються нові підрозділи, доповнюються вже існуючі, заміняються фотографії, оновлюються й деталізуються данні, усуваються неточності. Більш істотні зміни висвітлюються в новинах порталу – відкриття міжнародного доступу, презентація проекту в містах України та інше. Крім новин порталу Ви можете ознайомитися з новинами партнерів проекту, що розміщуються в кінці підрозділів і виділяються бордовим кольором. На Ваші прохання виконано поділ розділів «Новини» на підрозділи: новини порталу, українські та міжнародні; «Аналітика» - освіту і науку, інноваційні розробки, виробництво і технології. Для зручності пошуку виконано розміщення структури порталу на головній сторінці, також постійно здійснюється насичення всіх розділів малюнками і фотографіями, що рухаються. Також за Вашими рекомендаціями була спрощена назва порталу.

 

Починаючи з 2009 року портал «Рудана» почав роботу з розсилки новин. Для підписчиків відкрилися можливості отримання інформації разом з більш ніж з 100 вищими навчальними закладами України, 50 науково-дослідними і 10 проектними організаціями, а також майже 200 великими промисловими підприємствами нашої країни. В число першого розсилання включені навчальні і наукові заклади, а також виробничі підприємства Росії, Казахстану та Білорусії. В даний час список підписчиків інтенсивно поповнюється. Ви самі можете поповнювати його, вводячи електронні адреси своїх підрозділів в правому нижньому куті головної сторінки порталу, в розділ «Будьте в курсі всіх новинок порталу». Вашій увазі будуть запропоновані новини і аналітичні прогнози з найактуальніших питань розвитку освітньої, наукової і виробничої сфер розвитку України.

 


 

Рудана & Легенди

Легенди про руду, рудокопів, Рудану, Кривий Ріг

Рудана & Україна

Сфера діяльності порталу Рудана

Рудана & Організатори

Організатори проекту Рудана 

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2018-10-09
штекерні пристрої
Проектувальникам систем освітлення, дизайнерам-світлотехніків, просто дизайнерам, електрикам, монтажникам, інсталяторам систем автоматизації, а також фахівцям служб внутрішніх комунікацій будинків, будівель і закладів. Звичайно найголовніше питання - застосування штекерного пристрої та електромонтаж для систем освітлення.

Аналітика

О.Є. Хоменко
Український ядерний університет
Нестабільні ціни на вуглеводневі енергоресурси, вичерпність багатьох родовищ нафти і газу, обмеження на використання вугілля у зв’язку зі зменшенням викидів парникових газів спонукають індустріальні держави до широкого використання як альтернативних енергоносіїв (сонця, вітру, біопалива), так і ядерної енергії – достатньо потужного і технологічно освоєного джерела.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті

?????????? ??????? ????????

?????????????? ??????????
???????????? «?????? ???????»

Контактні особи по проекту:

Олег, e-mail: koordin@rudana.in.ua

Наталя, e-mail: romah-v@mail.ru

Page Rank Icon Rambler's Top100
Дизайн та підтримка: http://inter-biz.info/
Програмування: Пуляєв Ю.А.