ПАРТНЕРИ Науково-технічне Дослідницьке Громадські організації Гірничодобувні підприємства Навчальні заклади Інформаційне Науково-дослідні інститути БІБЛІОТЕКА Журнали Підручники Методички Автореферати

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


consultant_ua

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Перспективи розвитку проекту

Рудана & Світ

автор: Олег Хоменко

Перший в Україні освітньо-науково-виробничий портал «Рудана» 27 вересня 2008 року вийшов на міжнародний рівень. Завдяки цьому у користувачів нашого ресурсу відкрилася можливість необмеженого доступу у всьому світі. Через URL http://rudana.in.ua/ Ви вільне можете користуватися ресурсом на Україні і в близькому зарубіжжі, а на віддаленіших відстанях можуть виникати складнощі з пошуком порталу, відкриттям додатків і швидкістю підключення. URL – http://rudana.biz/ забезпечує безперебійний і швидкісний доступ, в будь-кій точці земної кулі. Незначні відмінності в оформленні головних сторінок допоможуть Вам вірно орієнтуватися в підключенні. Для зручності постійних користувачів робота інтерфейсу порталу залишена без зміни.

 

Проект http://rudana.in.ua/ і http://rudana.biz/ представляє на своїх сторінках лише відібрану інформацію з гірничорудної справи, що привертає тільки певний контингент користувачів і кожний клієнт-користувач порталу цілеспрямовано і усвідомлено приваблюється певною тематикою. Додатковою перевагою всіх розміщених на гірничому порталі http://rudana.in.ua/ і http://rudana.biz/ (якщо вони туди потрапляють) є їх пряма тематична приналежність. Ваш сайт, реклама або інформація про вас не опиниться в компанії порнографічних ресурсів, або сайтів, що порушують законодавство України. В світлі існування безлічі «сайтів-звалищ», куди автоматично приймається будь-який сайт! Це важливий чинник в умовах існування нерегламентованого запозичення інформації, посилань і реклами.

 

Тематичний обмін посиланнями залишається дієвим способом підвищення «ваги» сайтів в очах пошукових систем і інтенсивнішого залучення додаткових відвідувачів тематичною приналежністю, яку ми інтенсивно розвиваємо. Функції зарегіструватися або написати листа адміністрації проекту дозволяють з'ясувати в якому розділі, розмірі і в якому вигляді Ви бажаєте розміститися у нас і дістати додаткові можливості в боротьбі проти конкурентів по ТОПу пошукової видачі. В майбутньому ми також інтенсивно плануємо упроваджувати інновації в проект «Рудана», покращуючи і розширюючи спектр інформаційних послуг. Ми відкриті для спілкування і чекаємо Ваших пропозицій, рекомендацій і зауважень!

 

Щоденне поповнення сторінок порталу свіжою інформацією стало для нас законом. Додаються нові підрозділи, доповнюються вже існуючі, заміняються фотографії, оновлюються й деталізуються данні, усуваються неточності. Більш істотні зміни висвітлюються в новинах порталу – відкриття міжнародного доступу, презентація проекту в містах України та інше. Крім новин порталу Ви можете ознайомитися з новинами партнерів проекту, що розміщуються в кінці підрозділів і виділяються бордовим кольором. На Ваші прохання виконано поділ розділів «Новини» на підрозділи: новини порталу, українські та міжнародні; «Аналітика» - освіту і науку, інноваційні розробки, виробництво і технології. Для зручності пошуку виконано розміщення структури порталу на головній сторінці, також постійно здійснюється насичення всіх розділів малюнками і фотографіями, що рухаються. Також за Вашими рекомендаціями була спрощена назва порталу.

 

Починаючи з 2009 року портал «Рудана» почав роботу з розсилки новин. Для підписчиків відкрилися можливості отримання інформації разом з більш ніж з 100 вищими навчальними закладами України, 50 науково-дослідними і 10 проектними організаціями, а також майже 200 великими промисловими підприємствами нашої країни. В число першого розсилання включені навчальні і наукові заклади, а також виробничі підприємства Росії, Казахстану та Білорусії. В даний час список підписчиків інтенсивно поповнюється. Ви самі можете поповнювати його, вводячи електронні адреси своїх підрозділів в правому нижньому куті головної сторінки порталу, в розділ «Будьте в курсі всіх новинок порталу». Вашій увазі будуть запропоновані новини і аналітичні прогнози з найактуальніших питань розвитку освітньої, наукової і виробничої сфер розвитку України.

 


 

Рудана & Легенди

Легенди про руду, рудокопів, Рудану, Кривий Ріг

Рудана & Україна

Сфера діяльності порталу Рудана

Рудана & Організатори

Організатори проекту Рудана 

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2019-05-15
Тротуарна плитка
Благоустрій будь-якої території - це в першу чергу правильне освітлення, зручність для відвідувань або прогулянок, і відповідна температура повітря на цій території.
Інші фактори лише покращують ще більш сприятливі моменти і сторони як майданчиків, так і парків, скверів або просто вулиць, алей і тротуарів.

Аналітика

 Веб студії в УкраїніInter-Biz SYSTEMS
Веб студії в Україні
Наш портал був створений у далекому 2007 році і звичайно морально і функціонально застарів. Ми вже не раз розглядали пропозиції WEB студій з Києва, Дніпра, Одеси і Харкова. Але поки не зробили вибір і ось чому >>>

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті