Головна | Новини | Аналітика | Служба підтримки | Контакти | Про нас

ПАРТНЕРИ Науково-технічне Дослідницьке Інформаційне Гірничодобувні підприємства Громадські організації Навчальні заклади Науково-дослідні інститути БІБЛІОТЕКА Методички Підручники Автореферати Журнали

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


koordinator_rudana
analitik_rudana
tehnolog_rudana
consultant_ua
gemmolog_rudana
innovacii_rudana
filolog_rudana
secretar_rudana


ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Главная 

Освітньо-науково-виробничий портал «Рудана»

Перспективи розвитку проекту

Рудана & Світ

автор: Олег Хоменко

Перший в Україні освітньо-науково-виробничий портал «Рудана» 27 вересня 2008 року вийшов на міжнародний рівень. Завдяки цьому у користувачів нашого ресурсу відкрилася можливість необмеженого доступу у всьому світі. Через URL http://rudana.in.ua/ Ви вільне можете користуватися ресурсом на Україні і в близькому зарубіжжі, а на віддаленіших відстанях можуть виникати складнощі з пошуком порталу, відкриттям додатків і швидкістю підключення. URL – http://rudana.biz/ забезпечує безперебійний і швидкісний доступ, в будь-кій точці земної кулі. Незначні відмінності в оформленні головних сторінок допоможуть Вам вірно орієнтуватися в підключенні. Для зручності постійних користувачів робота інтерфейсу порталу залишена без зміни.

 

Проект http://rudana.in.ua/ і http://rudana.biz/ представляє на своїх сторінках лише відібрану інформацію з гірничорудної справи, що привертає тільки певний контингент користувачів і кожний клієнт-користувач порталу цілеспрямовано і усвідомлено приваблюється певною тематикою. Додатковою перевагою всіх розміщених на гірничому порталі http://rudana.in.ua/ і http://rudana.biz/ (якщо вони туди потрапляють) є їх пряма тематична приналежність. Ваш сайт, реклама або інформація про вас не опиниться в компанії порнографічних ресурсів, або сайтів, що порушують законодавство України. В світлі існування безлічі «сайтів-звалищ», куди автоматично приймається будь-який сайт! Це важливий чинник в умовах існування нерегламентованого запозичення інформації, посилань і реклами.

 

Тематичний обмін посиланнями залишається дієвим способом підвищення «ваги» сайтів в очах пошукових систем і інтенсивнішого залучення додаткових відвідувачів тематичною приналежністю, яку ми інтенсивно розвиваємо. Функції зарегіструватися або написати листа адміністрації проекту дозволяють з'ясувати в якому розділі, розмірі і в якому вигляді Ви бажаєте розміститися у нас і дістати додаткові можливості в боротьбі проти конкурентів по ТОПу пошукової видачі. В майбутньому ми також інтенсивно плануємо упроваджувати інновації в проект «Рудана», покращуючи і розширюючи спектр інформаційних послуг. Ми відкриті для спілкування і чекаємо Ваших пропозицій, рекомендацій і зауважень!

 

Щоденне поповнення сторінок порталу свіжою інформацією стало для нас законом. Додаються нові підрозділи, доповнюються вже існуючі, заміняються фотографії, оновлюються й деталізуються данні, усуваються неточності. Більш істотні зміни висвітлюються в новинах порталу – відкриття міжнародного доступу, презентація проекту в містах України та інше. Крім новин порталу Ви можете ознайомитися з новинами партнерів проекту, що розміщуються в кінці підрозділів і виділяються бордовим кольором. На Ваші прохання виконано поділ розділів «Новини» на підрозділи: новини порталу, українські та міжнародні; «Аналітика» - освіту і науку, інноваційні розробки, виробництво і технології. Для зручності пошуку виконано розміщення структури порталу на головній сторінці, також постійно здійснюється насичення всіх розділів малюнками і фотографіями, що рухаються. Також за Вашими рекомендаціями була спрощена назва порталу.

 

Починаючи з 2009 року портал «Рудана» почав роботу з розсилки новин. Для підписчиків відкрилися можливості отримання інформації разом з більш ніж з 100 вищими навчальними закладами України, 50 науково-дослідними і 10 проектними організаціями, а також майже 200 великими промисловими підприємствами нашої країни. В число першого розсилання включені навчальні і наукові заклади, а також виробничі підприємства Росії, Казахстану та Білорусії. В даний час список підписчиків інтенсивно поповнюється. Ви самі можете поповнювати його, вводячи електронні адреси своїх підрозділів в правому нижньому куті головної сторінки порталу, в розділ «Будьте в курсі всіх новинок порталу». Вашій увазі будуть запропоновані новини і аналітичні прогнози з найактуальніших питань розвитку освітньої, наукової і виробничої сфер розвитку України.

 


 

Рудана & Легенди

Легенди про руду, рудокопів, Рудану, Кривий Ріг

Рудана & Україна

Сфера діяльності порталу Рудана

Рудана & Організатори

Організатори проекту Рудана 

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

07.11.12
Поповнення бібліотеки порталу «Рудана»
Вийшов з друку новий навчальний посібник (Фізико-хімічна геотехнологія / М.М. Табаченко, О.Б. Владико, О.Є. Хоменко, Д.В. Мальцев – Д.: НГУ, 2012. – 310 с.). Рецензентами виступили М.С. Четверик, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор, завідувач відділу геомеханічних основ розробки родовищ ІГТМ ім. Н.С. Полякова НАН України і В.В. Цариковський, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу підземних гірничих робіт та геомеханіки ДП «Науково-дослідний гірничорудний інститут».


Аналітика

О. Кошарна
Все йде за планом. Російським
Повернення старої-нової Конституції, місцеві вибори, «пристрасті по газу», «злиття» «Газпрому» і «Нафтогазу» із загрозою втрати контролю над українською газотранспортною системою інтенсивно обговорюються в усіх українських ЗМІ. А те, що відбувається повзуче повне «зливання» Росії ядерної енергетики та атомної промисловості України якось залишається в тіні.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті

?????????????-????????????? ????? «???????»

Контактні особи по проекту:

Олег, e-mail: koordin@rudana.in.ua

Наталя, e-mail: romah-v@mail.ru

Page Rank Icon Rambler's Top100
Дизайн та підтримка: http://inter-biz.info/
Програмування: Пуляєв Ю.А.