ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


consultant_ua

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Науково-технічна конференція «Моніторинг та мінімізація негативного впливу господарської діяльності залізорудних підприємств України на навколишнє природне середовище»

автор: Олег Хоменко

Організатори конференції: Міністерство промислової політики України, Державне підприємство «Науково-дослідний гірничорудний інститут», Криворізький технічний університет, ТОВ «Метінвест холдинг».

 

Мета конференції полягає в поширенні результатів наукових досліджень для впровадження у практику виробництва та навчальний процес при підготовці фахівців гірничих спеціальностей. Оргкомітет запрошує Вас 1-2 жовтня кожного року взяти участь у роботі конференції, яку проводить ДП «НДГРІ». До участі в роботі конференції запрошуються науковці, спеціалісти виробництва, аспіранти вищих навчальних закладів і молоді спеціалісти наукових установ та промислових підприємств.

 

Оргкомітет конференції: голова оргкомітету: Бабець Є.К. – к.т.н., доцент, директор ДП «НДГРІ». професор кафедри менеджменту та ринкових відносин КТУ, чл.-кор. Академії гірничих наук України; співголова оргкомітету: Вілкул Ю.Г. – д.т.н., професор, ректор КТУ, завідувач кафедри відкритих гірничих робіт КТУ, академік Академії гірничих наук України; заступники голови: Ковальчук В.А. – директор інституту економіки, інформаційних технологій та менеджменту КТУ, д.т.н., професор, завідувач кафедри економічної теорії КТУ; Штанько Л.О. – к.т.н., заступник директора ДП «НДГРІ» з наукової та економічної роботи. Члени оргкомітету: Сидоренко В.Д. – проректор з наукової роботи КТУ, д.т.н., професор, академік АГН України; Іщенко М.І. – к.е.н., директор ГРД «Метінвест Холдинг»; Тиркель М.Г. – к.т.н., заступник директора УкрНДМІ НАН України з наукової роботи; Федін К.А. – генеральний директор ВАТ «ІнГЗК», Шпілька А.М. - генеральний директор ВАТ «Північний ГЗК»; Дербас В.Г. – генеральний директор ВАТ «Центральний ГЗК»; Короленко М.К. – генеральний директор ВАТ «Південний ГЗК»; Караманець Ф.І. – голова правління ВАТ «КЗРК»; Соколовський В.П. – радник віце-президента ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»; Каруца В.О. – директор гірничого департаменту ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»; Мельнікова І.Є. к.е.н., ст. викладач кафедри менеджменту і адміністрування КТУ; Салганік В.А. к.т.н., с.н.с, завідувач науково-технічного відділу ДП «НДГРІ»; Щербина С.Г. вчений секретар ДП «НДГРІ», секретар конференції.

 

Напрямами роботи конференції: оцінка сучасного екологічного стану регіонів з розвиненою залізорудною промисловістю; активізація геологічних, гідрогеологічних та інших природних технологічних процесів при проведені гірничих робіт; дослідження природних і техногенних факторів виникнення надзвичайних ситуацій, зсувних, обвальних та сейсмічних процесів; розробка напрямів розвитку відкритих і підземних робіт в регіонах, з метою мінімізації їх негативного впливу на навколишнє природне середовище; методи зниження впливу вибухових робіт на навколишнє середовище; вплив діяльності гірничих підприємств на зміну регіону і хімічного складу рудничних вод і промислових стоків; економічні наслідки надзвичайних ситуацій

 

Програма конференції: 9-00 – 10-00 – Реєстрація учасників у головному корпусі ДП «НДГРІ». 10-00 – 12-00 – Відкриття конференції, пленарне засідання (актова зала головного корпусу). 12-00 – 13-00 – Перерва. 13-00 – 17-00 – Робота секцій, виступи доповідачів. 17-00 – 18-00 – Підведення підсумків конференції. Для участі в роботі конференції Вам необхідно до 15 вересня 2010 року надіслати на адресу оргкомітету: заявку на участь; тези доповіді (у двох примірниках, чітко роздруковані, з дотриманням вимог оформлення, підписом автора); електронний варіант тез (на СD-R або дискеті 3,5" – дві копії на носії); квитанцію про сплату оргвнеску у розмірі 150 грн.

 

Реквізити: 50086, м. Кривий Ріг, пр. Гагаріна 57, ДП «НДГРІ», е-mаіl: nigri@раradise.net.ua, nigri@cagbletv.dp.ua Платіжні реквізити: відділення № 2 ПАТ «Донгорбанк» в м. Кривий Ріг, р/с 26000240358000, МФО 334970, ОКПО 05393151. Призначення платежу – за участь у конференції 01.10.2010 р. згідно з запрошенням.

 

Вимоги щодо оформлення матеріалів конференції

 

1. Тези доповіді подають у вигляді файлу (на СD-R або дискеті 3,5") і не повинні перевищувати дві сторінки тексту формату А4, набраного у редакторі МS Word.
2. Поля: верхнє, нижнє, ліве, праве – 2,0 см.
3. Гарнітура: Times New Roman, кегль (розмір) 14, міжрядковий інтервал 1,5, українською, російською, англійською та ін. мовами.
4. У правому верхньому кутку – Назва секції.
5. Нижче назва доповіді – прописними літерами симетрично тексту.
6. Нижче, симетрично тексту – ініціали та прізвище автора(ів), науковий ступінь і вчене звання, посада, місце роботи.
7. Через 2 інтервали – текст тези з відступом 0,9 см.
8. За необхідності друкується список використаних джерел, оформлений згідно вимог державного стандарту.
9. До дискети додається текст, друкований на папері в 2-х примірниках, один з яких підписується автором(ами).
10. Статті за результатами конференції будуть надруковані у фаховому збірнику матеріалів конференції. Вартість друку – 20 грн./сторінка. Обсяг не менше 6 сторінок. Вимоги до оформлення на сайті: www.rusnauka.com.

 

Тези доповідей, отримані оргкомітетом до і 5 вересня 2010 року, будуть видані окремим збірником. Одночасно з тезами для оплати їх друкування та організації роботи конференції необхідно переказати організаційний внесок у розмірі 150 грн. за реквізитами оргкомітету. За підсумками конференції автори, які виступили на конференції та надали до її початку оформлені матеріали будуть мати можливість опублікувати свої статті у фаховому, за гірничим спрямуванням, збірнику наукових праць ДП «НДГРІ». Тези доповідей, які не відповідають вимогам, надіслані без грошового переказу або надіслані пізніше вказаного терміну, не розглядаються. За додатковою інформацією стосовно проведення конференції просимо звертатись за наступними телефонами: тел. (0564)780667, факс (0564)718556, (056)4051504. До заявки та тез, які підписують всі співавтори доповіді, додаються: рецензія, акт експертизи, відомості про співавторів. Влаштування у готелі – самостійно або у гуртожитку університету – за заявкою (оплата за проживання не входить у оргвнесок).

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2023-12-02
Вага сучасних військових бронежилетів
Вага сучасних військових бронежилетів може суттєво відрізнятися, як і їхня вартість, залежно від кількох факторів. Вага бронежилета, що використовується військовослужбовцями, коливається від 9 до 25 кг залежно від конкретної моделі та мети його використання.

Аналітика

Зробимо замовлення з вишивки на одязі і на футболкахГолд Нідл
Зробимо замовлення з вишивки на одязі і на футболках
Вишиваємо на футболках та іншому одязі логотипи, шеврони, тризуб, товарні знаки тощо. Процес вишивки на тканині, шкірі та хутрі максимально комп'ютеризований. Машина вишивальна забезпечує швидке та якісне нанесення потрібного малюнка на поверхню. Є програмування різних малюнків, намальованих у спеціальних програмах із зазначенням кольору нитки. Що дає змогу вишивати ексклюзивні малюнки.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті