Головна | Новини | Аналітика | Служба підтримки | Контакти | Про нас

ПАРТНЕРИ Науково-технічне Інформаційне Дослідницьке Науково-дослідні інститути Гірничодобувні підприємства Громадські організації Навчальні заклади КП «Південукргеологія» Дніпрорудненський індустріальний технікум БІБЛІОТЕКА Журнали Підручники Методички Автореферати

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


koordinator_rudana
analitik_rudana
tehnolog_rudana
consultant_ua
gemmolog_rudana
innovacii_rudana
filolog_rudana
secretar_rudana


ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


?????????????? ??????????
???????????? «?????? ???????»

??????????? ?????????????? ???????: ???????? ????? – ?? ?????, ? ????? ???? ??????!

Главная 

Освітньо-науково-виробничий портал «Рудана»

Дніпрорудненський індустріальний технікум

автор: Олег Хоменко

Історія. Технікум створений як Дніпрорудненський вечірній гірничий технікум розпорядженням Ради народного господарства Придніпровського економічного району від 12 липня 1963 р. № 1042 – Наказом Міністерства чорної металургії УРСР від 10 вересня 1966 технікум перейменовано як Дніпрорудненський гірничий технікум з денним і вечірнім відділеннями.

 

Наказом Міністерства чорної металургії УРСР від 02 лютого 1983 р. № 21-до технікум перейменовано в Дніпрорудненскій індустріальний технікум. На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 1997 р. № 78 технікум переданий у сферу управління Міністерства освіти і науки України. Технікум діє на підставі Закону України «Про освіту», Державної Національної програми «Освіта» (Україна XXI століття), Статуту технікуму МОН України та нормативних документів МОН України.

 

У структурі технікуму денне відділення, заочне та 9 циклових комісій. Освітню діяльність, пов'язану з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста, технікум надає навчальні послуги за ліцензією МОН України за денною формою навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за такими напрямами, спеціальностями та ліцензійним обсягами:

 

- 0902 Інженерна механіка, 5.090227 «Обробка матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», 30 чоловік;
- 0903 Гірництво, 5.090309 «Технологія розробки корисних копалин», 60 чоловік;
- 0903 Гірництво, 5.090310 «Експлуатація та ремонт електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв», 60 чоловік;
- 0921 Будівництво, 5.092110 «Будівництво та експлуатація будівель і споруд», 30 чоловік;
- 0501 Економіка і підприємництво, 5.050107 «Економіка підприємства», 60 чоловік. 

 

З 2000 року в технікумі також відкрито заочне відділення, на якому проводяться заняття за наступними спеціальностями:
- 5.090309 – технологія підземної розробки корисних копалин;
- 5.090310 – експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв; з 2004 р. по спеціальності:
- 5.092110 – будівництво та експлуатація будівель і споруд.

 

Технікум розташований в одному корпусі, який побудований в 1966 р. за типовим проектом. Загальна площа корпусу 9893 м2. Навчальна площа 4500 м2, що в розрахунку на одного студента становить 9,96 м2. В технікумі функціонують 20 лабораторій та 24 кабінети, гірничий полігон, слюсарно-механічна майстерня, майстерні теслярських-столярних робіт, облицювальних і малярських робіт, робіт мулярів і штукатурних робіт.

 

Технікум має бібліотеку загальною площею 484,3 м2, в т.ч. читальний зал – 209 м2 на 75 місць, книгосховище – 195 м2, актовий зал площею 342,1 м2 на 400 місць, спортивний комплекс (спортивний зал площею 275 м2, стадіон, волейбольний, баскетбольний та тренажерний майданчики), фельдшерський пункт (знаходиться в сусідньому приміщенні професійного ліцею, завідувачка обслуговує два навчальних заклади).

 

Для забезпечення комп'ютеризації навчального процесу створені кабінет інформатики та комп'ютерної техніки, 2 лабораторії обчислювальної техніки, інформаційних систем і технологій на 34 робочих місця. Матеріально-технічна база технікуму частково поповнюється обладнанням, макетами та стендами, які виготовляються силами студентів при виконанні курсових проектів.

 

Технікум забезпечений гуртожитком на 144 місця, в якому мешкають учні (до 100 чоловік), а також деякі співробітники технікуму. Корпус, навчальні кабінети, лабораторії, господарські та інші приміщення утримуються в належному стані, що відповідає санітарно-технічним вимогам і вимогам правил охорони праці та пожежної безпеки. Оновлення матеріально-технічної бази проводиться за рахунок спонсорської допомоги базових підприємств і творчих робіт, виконаних студентами під керівництвом викладачів і майстрів виробничого навчання.

 

В технікумі працює 103 співробітника, серед них 41 педагогічний працівник (39 штатних і 2 сумісника). Контингент студентів складає 733 людини, з яких за денною формою навчаються – 484, за заочною – 249. Кількість студентів, які навчаються на контрактній основі – 363: денна форма – 156, заочна – 207.

 

Реквізити:

Дніпрорудненський індустріальний технікум,

просп. Ентузіастів, 23, м. Дніпрорудний, Запорізька область, Україна, 71630,

тел. / факс: (056175) 7-64-04


Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2012-11-12
Поповнення бібліотеки порталу «Рудана»
Вийшов з друку новий навчальний посібник (Фізико-хімічна геотехнологія / М.М. Табаченко, О.Б. Владико, О.Є. Хоменко, Д.В. Мальцев – Д.: НГУ, 2012. – 310 с.). Рецензентами виступили М.С. Четверик, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор, завідувач відділу геомеханічних основ розробки родовищ ІГТМ ім. Н.С. Полякова НАН України і В.В. Цариковський, доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу підземних гірничих робіт та геомеханіки ДП «Науково-дослідний гірничорудний інститут».


Аналітика

О.Є. Хоменко
За і проти закриття в Україні марганцеворудних шахт
Розкриті перспективи закриття марганцеворудних шахт в Україні. Проаналізовано переваги і недоліки економічної, соціальної та технологічної складових процесу ліквідації. Запропоновані технологічні рішення з продовження строку служби шахт за рахунок перенесення гірничих робіт на поклади супутніх корисних копалин. Розкрита технологічна схема і порядок організації гірничих робіт.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті

????????????????? «??????»

??????????? ?????????????? ???????: ???????? ????? – ?? ?????, ? ????? ???? ??????!

Контактні особи по проекту:

Олег, e-mail: koordin@rudana.in.ua

Наталя, e-mail: romah-v@mail.ru

Page Rank Icon Rambler's Top100
Дизайн та підтримка: http://inter-biz.info/
Програмування: Пуляєв Ю.А.