EVENTS


education scientific production

COMPETITIONS


grants bonus reward prizes

program  exchanges trainings

studio internship summer school

PHOTOGALLERIES


scientific and educational

minin centers Ukraine

CONTACT  UC


consultant_ua

PROGRAMS

LINKS


:: Show last articles ::

Viko sockets and switches

Відома турецька компанія Viko займає лідируючі позиції з продажу електрофурнітури в Україні. Все завдяки високій якості продукції та доступним цінам. Ще однією особливістю бренду є те, що продукція продається в зібраному вигляді.

Особливості колекції Viko Karre

Електроустановки лінійки Viko Kare розроблені спеціально для прокладання прихованих мереж. Для виробництва продукції використовуються тільки екологічно чисті матеріали, а колекція представлена в двох кольорах: кремовому та білому. Більше та наглядно за посиланням: https://amperok.com.ua/elektrofurnitura/brendy/cat_viko/cat_karre/

Серед інших видатних функцій:
Розетки та вимикачі Viko Karre виконані в мінімалістичному стилі: характерні строгі лінії основного корпусу ідеально підходять для облаштування сучасних житлових та офісних приміщень
Viko Karre виробляє широкий асортимент електротехнічної фурнітури: в асортименті є вимикачі та розетки для телефонів, комп'ютерів, здвоєні, дверні дзвінки, інсталяції для дитячої кімнати, оригінального дизайну, антибактеріальні, з підсвічуванням, різноманітні роз'єми.
Електричні аксесуари Viko відомі своєю простотою: надійність і довговічність
Розетки Viko Karre випускаються одинарні, подвійні, з заземленням і без, із захисною кришкою. Внутрішній механізм бренду оснащений спеціальними клемами, кнопками та пружинами для швидкого підключення шнура живлення та забезпечення ідеального з’єднання.
А взагалі Viko виробляє широкий асортимент низьковольтного обладнання для побутових, промислових і комерційних будівель. Асортимент продукції включає в себе: вимикачі, розетки, аксесуари, автоматичні вимикачі, електронні прилади та різні електророзподільні пристрої. Близько 40% продукції VIKO експортується в 75 країн світу, включаючи Європу, Азію, Близький Схід і Африку, а виробничі та складські приміщення розташовані в стамбульському районі Санджактепе, займаючи площу 50 000 квадратних метрів. У 2013 році промислова зона VIKO була найбільшою в Туреччині з річним обсягом виробництва 100 мільйонів одиниць.
Проста та надійна серія Karre
Одна із перших розробок. Є різниця у простоті та правильності ліній та форм. Виріб виготовлений із термостійкого пластику. Основні кольори, представлені на сайті – білий та кремовий.
Якщо вам подобається простота та надійність, вам варто вибрати цю серію:
Тому що це вимикачі всіх видів: стандартні, кнопкові (з фіксацією та без), прохідні, сенсорні тощо;
Роз'єми побутові, телефонні, акустичні, Інтернет;
рамки.
Мінімалістський Viko Karre у біло-кремових тонах

розетки та вимикачі Віко
Призначений для прихованих сіток. Сувора геометрична форма ідеальна для меблювання сучасних будинків, офісів та інших комерційних організацій. Особливості Карлі:

  • Є моделі вимикачів (зокрема з підсвічуванням);
  • Різні роз'єми, у тому числі акустика тощо;
  • кадри – для тих, кому потрібно об'єднати в один блок.

Додатково варто виділити такі підсерії Karre:

  • "СТИЛЬ" - оригінальний дизайн;
  • "KIDS" - для дитячих кімнат з мультяшними малюнками;
  • «Антибактеріальний» - корпус з матеріалу з іонами срібла і поверхнею, що самоочищається.

Вишуканий меридіональний дизайн
Одна із останніх розробок. Ідеальне рішення для залів, спалень чи дитячих кімнат, оскільки найкраще підходить для сімейного використання. Особливості - Виступаючі краї корпусу. Усі аксесуари можуть бути зібрані в одній рамці.

Якщо є питання, або вже треба зробити замовлення, телефонуйте:
067 267 09 09
050 267 09 09

:: Analitics archive ::

Make homepage
Add to favorits
Search portal
Search by site (speedly)
Search by site (slowely)
News

2023-12-02
Weight of modern military body armor
The weight of modern military body armor can vary significantly, as can their cost, depending on several factors. The weight of body armor used by military personnel ranges from 9 to 25 kg, depending on the specific model and the purpose of its use.

Analitics

Machine embroideryGold Needle
Machine embroidery
We embroider logos, chevrons, trident, trademarks and any other pattern. The process of embroidery on fabric, leather and fur is computerized as much as possible. The embroidery machine provides fast and high-quality drawing of the necessary drawing on a surface. There is programming of various drawings drawn in specialized programs indicating the color of the thread. That gives the chance to embroider exclusive drawings.

Frequently asked questions
Be well informed on all news of the portal
Subscribe on the news posting
E-mail:
  Sign up
Report about inexactness
on site