СОБЫТИЯ


образовательные

научные производственные

КОНКУРСЫ


гранты стипендии премии награды

призы программы обмены студии

тренинги стажировки летние школы

ФОТОГАЛЕРЕИ


научно-образовательные и горнодобывающие центры Украины

КОНТАКТЫ


consultant_ua

ПРОГРАММЫ

ССЫЛКИ


:: Показать последние записи ::

Розетки и выключатели Viko

Відома турецька компанія Viko займає лідируючі позиції з продажу електрофурнітури в Україні. Все завдяки високій якості продукції та доступним цінам. Ще однією особливістю бренду є те, що продукція продається в зібраному вигляді.

Особливості колекції Viko Karre

Електроустановки лінійки Viko Kare розроблені спеціально для прокладання прихованих мереж. Для виробництва продукції використовуються тільки екологічно чисті матеріали, а колекція представлена в двох кольорах: кремовому та білому. Більше та наглядно за посиланням: https://amperok.com.ua/elektrofurnitura/brendy/cat_viko/cat_karre/

Серед інших видатних функцій:
Розетки та вимикачі Viko Karre виконані в мінімалістичному стилі: характерні строгі лінії основного корпусу ідеально підходять для облаштування сучасних житлових та офісних приміщень
Viko Karre виробляє широкий асортимент електротехнічної фурнітури: в асортименті є вимикачі та розетки для телефонів, комп'ютерів, здвоєні, дверні дзвінки, інсталяції для дитячої кімнати, оригінального дизайну, антибактеріальні, з підсвічуванням, різноманітні роз'єми.
Електричні аксесуари Viko відомі своєю простотою: надійність і довговічність
Розетки Viko Karre випускаються одинарні, подвійні, з заземленням і без, із захисною кришкою. Внутрішній механізм бренду оснащений спеціальними клемами, кнопками та пружинами для швидкого підключення шнура живлення та забезпечення ідеального з’єднання.
А взагалі Viko виробляє широкий асортимент низьковольтного обладнання для побутових, промислових і комерційних будівель. Асортимент продукції включає в себе: вимикачі, розетки, аксесуари, автоматичні вимикачі, електронні прилади та різні електророзподільні пристрої. Близько 40% продукції VIKO експортується в 75 країн світу, включаючи Європу, Азію, Близький Схід і Африку, а виробничі та складські приміщення розташовані в стамбульському районі Санджактепе, займаючи площу 50 000 квадратних метрів. У 2013 році промислова зона VIKO була найбільшою в Туреччині з річним обсягом виробництва 100 мільйонів одиниць.
Проста та надійна серія Karre
Одна із перших розробок. Є різниця у простоті та правильності ліній та форм. Виріб виготовлений із термостійкого пластику. Основні кольори, представлені на сайті – білий та кремовий.
Якщо вам подобається простота та надійність, вам варто вибрати цю серію:
Тому що це вимикачі всіх видів: стандартні, кнопкові (з фіксацією та без), прохідні, сенсорні тощо;
Роз'єми побутові, телефонні, акустичні, Інтернет;
рамки.
Мінімалістський Viko Karre у біло-кремових тонах

розетки та вимикачі Віко
Призначений для прихованих сіток. Сувора геометрична форма ідеальна для меблювання сучасних будинків, офісів та інших комерційних організацій. Особливості Карлі:

  • Є моделі вимикачів (зокрема з підсвічуванням);
  • Різні роз'єми, у тому числі акустика тощо;
  • кадри – для тих, кому потрібно об'єднати в один блок.

Додатково варто виділити такі підсерії Karre:

  • "СТИЛЬ" - оригінальний дизайн;
  • "KIDS" - для дитячих кімнат з мультяшними малюнками;
  • «Антибактеріальний» - корпус з матеріалу з іонами срібла і поверхнею, що самоочищається.

Вишуканий меридіональний дизайн
Одна із останніх розробок. Ідеальне рішення для залів, спалень чи дитячих кімнат, оскільки найкраще підходить для сімейного використання. Особливості - Виступаючі краї корпусу. Усі аксесуари можуть бути зібрані в одній рамці.

Якщо є питання, або вже треба зробити замовлення, телефонуйте:
067 267 09 09
050 267 09 09

:: Архив аналитик ::

Сделать стартовой
Добавить в избранное
Поиск по порталу
Поиск по заглавиям, описаниям, ключевым словам страниц
Поиск по заглавиям, описаниям, ключевым словам и телу страниц
Новости

2024-01-27
Столовая посуда отпом
Как театр начинается с гардероба, так уютный дом начинается с кухни. Выбирая кухонную и столовую посуду, мы разделяем ее на следующие категории:
• Предметы для приготовления пищи,
• Инструменты помощники и прочие необходимые гаджеты для работы на кухне,
• Изделия для сервировки стола,
• Актуальные изделия для хранения.

Аналитика

Вышивка на одежде и на футболкахГолд Нидл
Вышивка на одежде и на футболках
Вышиваем на футболках и другой одежде логотипы, шевроны, трезубец, товарные знаки и подобное. Процесс вышивки на ткани, коже и мехе максимально компьютеризирован. Машина вышивальная обеспечивает быстрое и качественное нанесение нужного рисунка на поверхность. Есть программирование различных рисунков, нарисованных в специальных программах с указанием цвета нити. Что дает возможность вышивать эксклюзивные рисунки.

Ответы на Ваши вопросы
Будьте в курсе всех новинок портала
Подпишитесь на рассылку
E-mail:
  Подписаться
Сообщить о неточностях
на сайте