ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


consultant_ua

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


:: Показати останні записи ::

Розетки та вимикачі Viko

Відома турецька компанія Viko займає лідируючі позиції з продажу електрофурнітури в Україні. Все завдяки високій якості продукції та доступним цінам. Ще однією особливістю бренду є те, що продукція продається в зібраному вигляді.

Особливості колекції Viko Karre

Електроустановки лінійки Viko Kare розроблені спеціально для прокладання прихованих мереж. Для виробництва продукції використовуються тільки екологічно чисті матеріали, а колекція представлена в двох кольорах: кремовому та білому. Більше та наглядно за посиланням: https://amperok.com.ua/elektrofurnitura/brendy/cat_viko/cat_karre/

Серед інших видатних функцій:
Розетки та вимикачі Viko Karre виконані в мінімалістичному стилі: характерні строгі лінії основного корпусу ідеально підходять для облаштування сучасних житлових та офісних приміщень
Viko Karre виробляє широкий асортимент електротехнічної фурнітури: в асортименті є вимикачі та розетки для телефонів, комп'ютерів, здвоєні, дверні дзвінки, інсталяції для дитячої кімнати, оригінального дизайну, антибактеріальні, з підсвічуванням, різноманітні роз'єми.
Електричні аксесуари Viko відомі своєю простотою: надійність і довговічність
Розетки Viko Karre випускаються одинарні, подвійні, з заземленням і без, із захисною кришкою. Внутрішній механізм бренду оснащений спеціальними клемами, кнопками та пружинами для швидкого підключення шнура живлення та забезпечення ідеального з’єднання.
А взагалі Viko виробляє широкий асортимент низьковольтного обладнання для побутових, промислових і комерційних будівель. Асортимент продукції включає в себе: вимикачі, розетки, аксесуари, автоматичні вимикачі, електронні прилади та різні електророзподільні пристрої. Близько 40% продукції VIKO експортується в 75 країн світу, включаючи Європу, Азію, Близький Схід і Африку, а виробничі та складські приміщення розташовані в стамбульському районі Санджактепе, займаючи площу 50 000 квадратних метрів. У 2013 році промислова зона VIKO була найбільшою в Туреччині з річним обсягом виробництва 100 мільйонів одиниць.
Проста та надійна серія Karre
Одна із перших розробок. Є різниця у простоті та правильності ліній та форм. Виріб виготовлений із термостійкого пластику. Основні кольори, представлені на сайті – білий та кремовий.
Якщо вам подобається простота та надійність, вам варто вибрати цю серію:
Тому що це вимикачі всіх видів: стандартні, кнопкові (з фіксацією та без), прохідні, сенсорні тощо;
Роз'єми побутові, телефонні, акустичні, Інтернет;
рамки.
Мінімалістський Viko Karre у біло-кремових тонах

розетки та вимикачі Віко
Призначений для прихованих сіток. Сувора геометрична форма ідеальна для меблювання сучасних будинків, офісів та інших комерційних організацій. Особливості Карлі:

  • Є моделі вимикачів (зокрема з підсвічуванням);
  • Різні роз'єми, у тому числі акустика тощо;
  • кадри – для тих, кому потрібно об'єднати в один блок.

Додатково варто виділити такі підсерії Karre:

  • "СТИЛЬ" - оригінальний дизайн;
  • "KIDS" - для дитячих кімнат з мультяшними малюнками;
  • «Антибактеріальний» - корпус з матеріалу з іонами срібла і поверхнею, що самоочищається.

Вишуканий меридіональний дизайн
Одна із останніх розробок. Ідеальне рішення для залів, спалень чи дитячих кімнат, оскільки найкраще підходить для сімейного використання. Особливості - Виступаючі краї корпусу. Усі аксесуари можуть бути зібрані в одній рамці.

Якщо є питання, або вже треба зробити замовлення, телефонуйте:
067 267 09 09
050 267 09 09

:: Архів аналітик ::

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2023-12-02
Вага сучасних військових бронежилетів
Вага сучасних військових бронежилетів може суттєво відрізнятися, як і їхня вартість, залежно від кількох факторів. Вага бронежилета, що використовується військовослужбовцями, коливається від 9 до 25 кг залежно від конкретної моделі та мети його використання.

Аналітика

Вишивка на футболкахГолд Нідл
Вишивка на футболках
Вишиваємо на футболках та іншому одязі логотипи, шеврони, тризуб, товарні знаки тощо. Процес вишивки на тканині, шкірі та хутрі максимально комп'ютеризований. Машина вишивальна забезпечує швидке та якісне нанесення потрібного малюнка на поверхню. Є програмування різних малюнків, намальованих у спеціальних програмах із зазначенням кольору нитки. Що дає змогу вишивати ексклюзивні малюнки.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті