ПАРТНЕРИ Науково-технічне Інформаційне Гірничодобувні підприємства Громадські організації Фонд вчених України Дослідницьке Навчальні заклади Науково-дослідні інститути БІБЛІОТЕКА Підручники Методички Журнали Автореферати

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


consultant_ua

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Дніпропетровська міська організація роботодавців

Логотип  ДГОР

автор: Олег Хоменко

Сфера діяльності – представлення та захист економічних, соціально-трудових та інших інтересів роботодавців м. Дніпропетровська, інформаційно-аналітичне і прогностичне забезпечення кадрових потреб бізнес-структур у висококваліфікованих фахівцях, спеціалістах новітніх спеціальностей, підтримка обдарованої студентської молоді, сприяння її подальшому працевлаштуванню.
Створення організації. Дніпропетровська міська організація роботодавців створена у вересні 2002 р. Вона є суспільним неприбутковим об'єднанням і діє на засадах добровільного членства та рівноправності всіх її членів-роботодавців м. Дніпропетровська.
Членство. Членами організації можуть бути підприємства та організації міста будь-якої форми власності, об'єднаних бажанням взаємовигідного партнерства між собою і з вищими навчальними закладами міста, співпраці з органами місцевого самоврядування.

 

Основні напрямки діяльності:

1. Представництво інтересів роботодавців м. Дніпропетровська в економічних і соціально-трудових відносинах на місцевому та регіонально-галузевому рівнях, захист їх законних прав та інтересів.
2. Сприяння інтеграції та взаєморозумінню роботодавців м. Дніпропетровська, зміцненню їх соціального партнерства.
3. Надання юридичної, економічної та організаційної допомоги членам організації у розвитку їх підприємницької діяльності, впровадженні ефективних технологій та ефективному використанні ресурсів.
4. Збір та обробка пропозицій роботодавців м. Дніпропетровська про внесення змін до нормативно-правовим актам з питань підприємницької діяльності.
5. Участь у розробці та внесенні пропозицій до проектів законів та нормативно-правових актів органів державної влади та місцевого самоврядування з питань оподаткування, оплати, нормування, безпеки та охорони праці, соціального страхування, пенсійної реформи, розробки трудового кодексу, зовнішньоекономічної діяльності бізнес-структур.
6. Лобіювання пріоритетного права підприємців м. Дніпропетровська на отримання замовлень по виробництву товарів і наданню послуг в місті та регіоні.
7. Організація та проведення:
- конференцій, семінарів, консультацій, круглих столів, тренінгів для членів організації з питань їх професійної діяльності;
- навчань, стажувань, курсів підвищення освітнього рівня, кваліфікації та професіоналізму членів керівництва і особового складу роботодавців-членів організації.

8. Сприяння в реалізації міських програм щодо попередження безробіття, формування раціональної структури зайнятості населення, вдосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів.
9. Створення інформаційної бази нормативно-правових документів з питань підприємництва; банку даних по спеціальностями і напрямами підготовки у вищих навчальних закладах Дніпропетровська, переможців конкурсів на кращу науково-дослідну розробку «Інтелект – творчість – успіх». Ознайомлення членів організації з інформаційно-статистичними матеріалами, підготовленими Дніпропетровській міською організацією роботодавців.
10. Здійснення та розвиток аналітико-прогностичних досліджень механізму формування та динаміки змін споживчого попиту на ринку інтелектуальної праці, реалізація комплексної програми працевлаштування молодих спеціалістів – випускників вищих навчальних закладів м. Дніпропетровська.
11. Організація та проведення конкурсів «Інтелект – творчість – успіх» серед талановитої молоді – студентів-старшокурсників вищих навчальних закладів м. Дніпропетровська та молодих спеціалістів, з подальшим запрошеннями переможців конкурсів для реалізації своїх проектів в бізнес-структурах.
12. Надання допомоги студентам ВУЗів Дніпропетровська в отриманні місць для проходження виробничих практик у фірмах і на підприємствах міста.
13. Надання членам Дніпропетровської міської організації роботодавців консультативно-інформаційної допомоги з питань дотримання трудового законодавства.
14. Підготовка і випуск електронного інформаційно-рекламного бюлетеня Дніпропетровської міської організації роботодавців.

 

Сприяння євроінтеграційним процесам і міжнародне співробітництво. З моменту свого створення Дніпропетровська міська організація роботодавців обрала пріоритетними напрямками своєї діяльності формування європейських принципів вітчизняного підприємництва, налагодження контактів з іноземними інвесторами, розвиток співробітництва з Європейською конфедерацією асоціацій підприємців малого та середнього бізнесу. Значна увага приділяється вивченню досвіду та практики роботи європейських організацій роботодавців в сфері формування цільових замовлень вищим навчальним закладам на підготовку і працевлаштування сучасних висококваліфікованих фахівців елітного рівня знань.

Програма «Запит роботодавців – пропозиція ВНЗ»

Мотивація та обгрунтування програми. Динаміка якісних змін ринку праці свідчить про зростання попиту на фахівців-інтелектуалів вищої ланки (управлінців, економістів, маркетологів, інженерів) і професіоналів високого рівня середньої ланки (техніків, майстрів, робітників). Існуючі служби зайнятості та працевлаштування (як державні, так і приватні) переважно фіксують ситуацію, що склалася на ринку праці та трудових відносин. Як правило, направляючи потенційного працівника до роботодавців, такі служби не враховують повного комплексу вимог замовника до майбутнього співробітника і, тим більше, не дають конкретних гарантій працевлаштування. Найбільш вразливою категорією претендентів на перше робоче місце є випускники ВУЗів. Часом талановиті молоді фахівці не можуть знайти не тільки прийнятну оплату своїх досить високих можливостей, але і гідне місце роботи. Подібна ситуація породжує неконтрольовані міграційні процеси і горезвісний «витік мізків» за межі України. До того ж, у ряді випадків падає мотивація до отримання вищої освіти і, як наслідок, організації, установи, фірми та підприємства не мають можливості забезпечити якісне і гідне кадрове поповнення фахівцями сучасного рівня. Сучасний бізнес готовий запропонувати нові форми співпраці з ВУЗами у вигляді цільового замовлення, фінансової підтримки і супроводу майбутнього фахівця, який крім гарантії працевлаштування повинен відповідно мати високий рівень інтелектуального розвитку, конкретними знаннями й уміннями ефективно застосувати їх в інтересах запросила його організації. З урахуванням ситуації, що склалася представляється виправданим та об'єктивно-мотивованим здійснення моніторингу та прогностичного аналізу змін кон'юнктури на ринку працевлаштування випускників ВНЗ, координуючи через міську організацію роботодавців питання попиту і пропозиції.

Конкурс «Інтелект –Творчість – Успіх»

Основними цілями конкурсу є виявлення талановитих студентів, сприяння їх професійному зростанню, створення кадрового резерву молодих фахівців. Конкурс покликаний активізувати обмін науковими ідеями, стимулювати перспективні дослідження в різних областях діяльності, допомогти роботодавцям познайомитися з майбутнім фахівцями вже на стадії їх навчання у ВУЗі, дати можливість студентам проявити себе повною мірою. У конкурсі можуть брати участь студенти III – V курсів, що навчаються на денному, вечірньому або заочному відділеннях та молоді вчені-аспіранти міських ВНЗ III – IV рівня акредитації незалежно від їх форми власності та відомчої належності. Брати участь у конкурсі можуть також творчі колективи із студентів і аспірантів. У Палаці студентів Дніпропетровського національного університету відбувається урочиста церемонія нагородження фіналістів та призерів міського традиційного конкурсу «Інтелект – Творчість – Успіх» на кращу науково-практичну розробку серед молодих фахівців, студентів-старшокурсників та аспірантів вищих навчальних закладів Дніпропетровська.

 

Конкурс заснований Дніпропетровській міською організацією роботодавців в 2002 р. і проводиться за підтримки Управління освіти і науки Дніпропетровської міської ради, під патронатом міського голови Івана Івановича Куліченка. Конкурс проходить в контексті євроінтеграційних прагнень України і покликаний сприяти реалізації інноваційних проектів студентства Дніпропетровська. Конкурс набув чітко виражену виробничу спрямованість, продиктовану реальними проблемами, які стоять перед роботодавцями, що дозволило значно розширити коло спонсорів-партнерів, серед яких провідні підприємства та організації Дніпропетровська та відомі міжнародні компанії: Укрсиббанк, Приватбанк, МБК «Україна-Канада», Французький культурний центр в Дніпропетровську «Альянс Франсез», посольство Франції в Україні, ПАТ «Інтерпайп «Нижньодніпровський трубопрокатний завод», Корпорація «Агро-Союз», Корпорація «Мікрон», агрокорпорації «Степова», Інвестиційна корпорація «Сфера», Промислово-фінансовий концерн «Гала – Капітал», Компанія «Алеф-Віналь», ТОВ «Ай Сі Ді Інвестментс», Фірма «Днепроінвестстрой», Будівельна компанія «Ольвія», Виробничо-комерційна фірма «Дніпро-Десна», науково-виробниче підприємство «Текопром», ЗАТ «Інтеркорн Процессінт Індастріз», Страхова компанія «Гала-СКД», Дніпропетровське представництво холдингу «Екологічні технології та інновації» та інші.

 

Партнери конкурсу не тільки брали участь в його роботі, але й виступили в ролі засновників премій його переможцям. За традицією урочиста церемонія нагородження фіналістів та призерів конкурсу проходить щорічно в червні у Палаці студентів Дніпропетровського національного університету. Для участі в урочистій церемонії запрошуються роботодавці, котрі заснували премії – для вручення їх переможцям, міський голова: І.І. Куліченко, відповідальні працівники міської ради, ректори та проректори з наукової роботи ВНЗ, міська та обласна ради молодих вчених, представники засобів масової інформації.

 

Оголошення

Робіть кар'єру з нами! Дніпропетровська міська організація роботодавців надає можливість фахівцям різних професій і тим, хто зацікавлений в перспективному працевлаштуванні, заявити про себе. Ваші резюме будуть розглянуті зацікавленими роботодавцями в найкоротші терміни.

Увага, студенти та аспіранти! Дніпропетровська міська організація роботодавців рада повідомити про публікації на сайті тем традиційного конкурсу «Інтелект – Творчість – Успіх», який щорічно проводиться за сприяння Дніпропетровської міської ради народних депутатів. Додаткову інформацію можна знайти в розділі «Конкурси» на сайті нашої організації.

 

Реквізити:

Дніпропетровська міська організація роботодавців,

просп. Гагаріна, 13/5, м. Дніпропетровськ, Україна, 49005,

тел.: (056) 3701334, (056) 3773985, факс: (056) 3701332,

Е-mail: info@rabotodatel.dp.ua, Wеb: www.rabotodatel.dp.ua

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2021-11-02
Білизна для молодої матусі
Кожна жінка має мотребу виглядати гарно навіть тоді, коли на неї ніхто не дивиться. І це природньо. Дівчата з малку вчаться у своїх матусь завдавати собі настрою завдяки удобному та комфортному, але і зовнішньо красивому одягу. Для жінок одяг - це і настрій, це і образ і зручність у рухах.

Аналітика

Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 256GBStylus
Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB
Встроенная память: 256 ГБ / Беспроводные коммуникации: Wi‑Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) с технологией MIMO 2x2, Bluetooth 5.0, NFC / Камера: тройная 12 МП (f/2.4)+12 МП (f/1.6)+12 МП (f/2.2), автофокус, 12-кратный цифровой зум, True Tone всп / Операционная система: iOS 14 / Цвет корпуса: «тихоокеанский синий». Купити в Києві, в Україні, Ціна, відгуки, характеристики. Швидка доставка по Україні та самовивіз з точки видачі в STYLUS.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті