EVENTS


education scientific production

COMPETITIONS


grants bonus reward prizes

program  exchanges trainings

studio internship summer school

PHOTOGALLERIES


scientific and educational

minin centers Ukraine

CONTACT  UC


consultant_ua

PROGRAMS

LINKS


:: Show last articles ::

Online plumbing shop

Оселя - інтернет магазин сантехніки пропонує рейтинг Сантехніка та опалення від європейських виробниківкращіх виробників, що представлені в магазині та проексплуатовані вже багато років, але не мають нарікань.

Якщо ти хочешь придбати якісну сантехніку в Україні, рекомендуємо тобі прочитати рейтинг виробників Європи та завітати на сайт Оселі - https://e-oselya.com

Сантехніка та опалення від європейських виробників

Кращі європейські виробники сантехніки (за власним рейтингом)

Weltwasser

Рейтинг: 5.0

 

Перше місце рейтингу займає німецький виробник Weltwasser. Компанія випускає сантехніку з 2005 р і містить два заводи з 250-ю співробітниками. Штаб-квартира підприємства розташувалася в місті Вюрселен, що знаходиться на заході країни. При виготовленні продукції переслідується три мети: надійність, краса і практичність. Для розробки дизайну і нових конструкцій задіяно 20 досвідчених інженерів.

Асортимент сантехніки включає душові кабіни різної конфігурації (напівкруглі, квадратні, трикутні), піддони (високі і низькі), шторки для ванни, душову гарнітуру (змішувачі, лійки, шланги). Окремою лінійкою, про яку позитивно відгукуються покупці, є Walk-In. Це вертикальні скляні панелі-огорожі. Вони дуже стильно виглядають в просторій ванній котеджу або квартири в кілька ярусів.

Orans

Рейтинг: 4.9

 

Друге місце в рейтингу кращих теж за німецьким виробником зі штаб-квартирою недалеко від Мюнхена. Компанія заснована в 1998 р і зараз має 1 завод в Німеччині і 4 в Китаї. На них ведеться випуск товарів під наглядом німецьких фахівців. Всього на виробництві задіяно понад 2000 чоловік, а продажі здійснюються в 50 країн світу. Серед асортименту присутні душові кабіни, ванни, піддони, раковини, унітази, біде, огорожі. Особливістю сантехніки є застосування санфаянса, що отримується шляхом високотемпературного випалу. Сировина для цього закуповується виключно в Німеччині.

Покупцям особливо подобаються в відгуках електронні унітази, що володіють підігрівом обідка, функцією біде, наступним сушінням феном, усуненням неприємного запаху (дезодорація) і форсунками з самоочищенням.

Laufen

Рейтинг: 4.8

 

Третє місце рейтингу займає бренд зі Швейцарії. Його назва походить від однойменного міста Лауфен, в якому розташована штаб-квартира. Корпорація була заснована в 1892 році і вже більше 125 років займається виготовленням сантехніки. Серед продукції, що випускається присутні: біде, ванни, раковини (вбудовуються і окремо розташовані), дзеркала, пісуари, міні-раковини, змішувачі, унітази, тумбочки, сливи-переливи.

Для зручності асортимент поділений на колекції (Alessi One, Kartell, Palace, Palomba і ін), за які відповідає окрема група дизайнерів. Покупцям це подобається у відгуках - досить визначитися з вподобаним стилем, запам'ятати назву лінійки і вибрати конкретну модель. Ще в каталозі присутні шафи-колони, що займають мінімум місця на підлозі у ванній кімнаті, але дозволяють розмістити в них багато рушників, халатів і іншого приладдя.

ROCA

Рейтинг: 4.7

 

Четверте місце рейтингу кращих виробників сантехніки належить бренду Roca - найвідомішою марці серед українців. Бренд виник в далекому 1917 р в Барселоні і сьогодні є європейським лідером, який поставляє продукцію в більш ніж 50 країн світу. Поступово виробник набував інші компанії, тому сьогодні сантехніка випускається не тільки в Іспанії, але і в Чехії зі Швейцарією. Каталог товарів містить: системи інсталяції, світильники і меблі для ванних кімнат, дзеркала, кухонні мийки, піддони, біде, душові кабіни, унітази і навіть Spa.

Кожна категорія товарів має свої лінійки по конфігурації і способу установки (наприклад, раковини діляться на: настінні, накладні, врізні, що вбудовуються знизу, полувстраівамие). Покупцям подобається у відгуках наявність різних ванн, де можна вибрати акрилову, чавунну або сталеву.

BELBAGNO

Рейтинг: 4.6

 

На п'ятому місці рейтингу опинився виробник з Італії. Компанія має виробничі потужності як у себе в країні, так і в Азії, але випуск сантехніки ведеться тільки під контролем європейських фахівців. Бренд приділяє увагу не тільки виробам з фарфору і акрилу, але також активно займається виготовленням меблів з дизайном «Класік» та «Модерн». Для випуску тумбочок і шаф задіють тверді породи деревини, які покриваються захисною плівкою, розрахованої на експлуатацію у ванній кімнаті. Серед асортименту сантехніки присутній: душові огорожі, трапи, унітази, раковини, змішувачі.

Покупці у відгуках хвалять так само рушникосушки. Італійський бренд пропонує великий вибір електричних моделей і водяних (підключаються до системи опалення), які служать практичної мети (підтримують тепло в приміщенні, висушують рушники) і естетичної.

Timo

Рейтинг: 4.5

 

Шосте місце рейтингу належить фінському бренду Timo. Компанія спеціалізується на душовою продукції. Каталог сантехніки включає бокси, душові кабіни і куточки, а також додаткові аксесуари до них (гарнітуру, піддони, шторки, панелі). Виробник при виготовленні піддонів використовує натуральний акрил, а не пластик, тому сантехніка міцна і легко миється.

Покупці відзначають у відгуках, що на них майже не накопичується наліт. Конфігурація у кабінок стійка завдяки Т-профілем, що забезпечує жорсткість і вільний хід роликів. Поверхня металу оброблена електрохімічним анодуванням, що підвищує стійкість до корозії. Відбитки на такій конструкції видно менше. Хвалять покупці у відгуках і наявність відкидних сидінь в багатьох моделях кабінок. Це зручно для купання дітей або людей похилого віку.

Victoria+Albert

Рейтинг: 4.4

На цьому місці рейтингу англійський виробник сантехніки. Бренд відрізняється витриманим строгим стилем, не позбавленим різноманітності. Випуск продукції зосереджений на раковинах, ваннах, змішувачах і душах. Компанія пропонує великий вибір аксесуарів до сантехніки, що підвищують зручність використання. Серед них: підголовники і спинки, щоб комфортно розміщуватися при прийомі ванни, декоративні сифони з покриттям з чорного хрому, колони для окремо розташованих змішувачів.

Покупці у відгуках відзначають, що англійська продукція відноситься до дизайнерської сантехніки, яка стоїть своїх грошей. Це не тільки практичні предмети, а й справжньою окрасою для кімнати. Наприклад, ванни з акрилу і чавуну випускаються не в класичній формі, а в двосторонній, з 2-ма з'єднаними колами. Є цікаві моделі у вигляді туфельки. Власники помічають, що вони відмінно тримають тепло.

І це звичайно не всі якісні виробники, далі буде.

:: Analitics archive ::

Make homepage
Add to favorits
Search portal
Search by site (speedly)
Search by site (slowely)
News

2024-01-27
Tableware wholesale
Just as a theater begins with a wardrobe, a cozy home begins with the kitchen. When choosing kitchen and tableware, we divide them into the following categories:
• Items for cooking,
• Helper tools and other necessary gadgets for working in the kitchen,
• Products for table setting,
• Current storage products.

Analitics

Microneedle RF in DnieperBeauty Laboratory
Microneedle RF in Dnieper
An effective rejuvenating procedure. It is performed on a special device through a puncture, through a special nozzle with insulated gold-plated needles. This is how radiofrequency pulses are applied to the skin, old collagen is destroyed and the process of formation of new collagen is started.

Frequently asked questions
Be well informed on all news of the portal
Subscribe on the news posting
E-mail:
  Sign up
Report about inexactness
on site