EVENTS


education scientific production

COMPETITIONS


grants bonus reward prizes

program  exchanges trainings

studio internship summer school

PHOTOGALLERIES


scientific and educational

minin centers Ukraine

CONTACT  UC


consultant_ua

PROGRAMS

LINKS


:: Show last articles ::

Eco Tobacco tobacco of the Ukrainian manufacturer

ЕкоТютюн

Тютюн українського виробника

Купити тютюн у Києві

Продаж тютюну високої якості

⌚ Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час.
☎ Водафон: +38 066 576 37 35
☎ Київстар: +38 068 414 22 12
☎ Вайбер: +38 068 414 22 12
Відправлення здійснюємо без передплат
Новою Поштою, УКРПоштою

Купити тютюн у Києві

Наше підприємство виробляє та продає тютюн високої якості!

Купити тютюн у Києві найвищої якості і за адекватними цінами не проблема. Ми, вас запевняємо! У нас завжди в асортименті є тютюн різниманітних сортів та різної міцності для набивання сигаретних гільз та самокруток:

 • ВІРДЖІНІЯ (Болгарія) – середня міцність, нарізаний павутинкою 0.8 мм;
 • БЕРЛІ (Болгарія) - міцний, нарізаний локшиною 0.8 мм;
 • Крафт – міцність вище середньої, нарізаний павутинкою 0.8 мм;
 • Угорський – середньої міцності, фабричної нарізки.

Весь тютюн найвищої якості, непрілий, без різних домішок, без сміття та пилу. Крім цього постійно в наявності аксесуари для набивання та куріння тютюну:

 • Цигаркові гільзи з капсулами: Gama Platinium, Hocus, Lew, Amigo, MR Tobacco;
 • Ручні та електричні машинки для набивання гільз;
 • Курильні трубки;
 • Портсигари та багато іншого для поціновувачів тютюну.

Працюємо з клієнтами по всій Україні тому, якщо вам треба купити тютюн у Одесі, або купити тютюн в Харькові, обирайте у нас сорт, що відповідає вашим потребам та смаку, і ми відправимо його вам на вказану адресу поштою.

Ми готові докладніше розповісти про наші продукти, відповісти на всі питання, допомогти з вибором.

Наявність товарів та ціни уточнюйте за телефоном.

Або запитуйте через вайбер прайс.

Як правильно Купити тютюн для самокруток або сигаретних гільз?

Файний козак без люльки, як Одеський «Привоз» без тюльки, а якщо вже є люлька, то має бути і те, чим її набивають. Якісний тютюн з яскраво вираженим ароматом та унікальними смаковими ознаками не залишить байдужим жодного поціновувача цигарок і якщо ви один з них, тоді ласкаво просимо. Ми з радістю поділимося всім своїм досвідом, який накопичили за багато років продаж натурального тютюну та тютюнових виробів. Для того, щоб процес куріння приносив справжнє задоволення, недостатньо просто купити тютюн, необхідно вибрати з усього різноманіття його смаків та ароматів саме той, який максимально відповідатиме вашим уподобанням.

ЕкоТютюн від українського виробника

Існує досить велика кількість різноманітних сортів та марок тютюну, однак загальноприйняті критерії основних відмінностей умовно поділяють на наступні групи:

 • по міцності
 • по нарізці
 • за способом обробки тютюнового листя
 • за наявністю у тютюні додаткових ароматизаторів

З визначенням міцності тютюну особливих проблем ні в кого не виникає, є міцні, середньої міцності та легкі сорти, тому перша затяжка дасть вам зрозуміти - підходить тютюн вам чи ні.

А ось нарізка тютюну має свої особливості використання за своїми розмірами (довжина, ширина тютюнової павутинки) та складом (наявність листових жилок) і застосовується для набивання сигаретних гільз, курильних трубок, кальяну або скручування сигар. Таким чином, сигарним тютюном ви не наб'єте сигаретну гільзу, а кальянний тютюн непридатний для курильної трубки.

Під способом обробки тютюнового листа мають на увазі, застосовувався до нього процес попередньої ферментації чи ні. Більшість сортів тютюну обов’язково потребують попередньої ферментації, але є й такі, яким даний процес обробки не потрібен - сорти тютюну з малим ступенем цукристості та невеликим вмістом шкідливих смол та ефірів. За цим критерієм ми віддаємо лаври першості ферментованому тютюну, тому що він краще розкурюється, не гірчить за рахунок видалення з нього значної кількості ефірних олій та смол, а його дим має стійкий та приємний аромат. Крім цього, ферментований тютюн має більший термін зберігання і менш схильний до плісняви.

Останній критерій, який допоможе вам остаточно визначитися з вибором марки тютюну, це вміст у ньому штучних ароматичних добавок. Є ті, кому подобається природний смак рослини, ну а деякі люблять відчувати при палінні післясмак вишні, ванілі, м'яти або карамелі. На сьогодні вибір ароматизованого тютюну досить великий і задовольнить будь-які уподобання навіть найвибагливішого курця.

Як бачите, купити тютюн, який буде приносити вам задоволення не так вже й складно, просто треба визначитися зі способом куріння та вимогами до тютюну.

Зі свого боку звертаємо вашу увагу на те, що у нас завжди є найпопулярніші тютюнові марки кращої якості на будь-який смак і достаток. Якщо у вас виникне бажання придбати тютюн у Києві, ми завжди будемо раді зустрічі, що дозволить вам, як кажуть, помацати товар власноруч. Покупцям з інших міст купити тютюн у Харкові, купити тютюн у Києві або купити тютюн у Одесі так само не буде проблематично. Ми завжди детально розповімо про наші товари, дамо кваліфіковані відповіді на всі ваші запитання та допоможемо з якісним вибором, вам тільки залишиться вказати нам адресу найближчого до вас поштового відділення, і ми відправимо все що замовлено та запропонуємо те, що ще необхідне. Також є велика різноманітність супутніх товарів для цінителів тютюну: гільзи для сигарет з капсулою, ручні та електричні машинки для набивання тютюну, портсигари і т.д.

Наявність товарів та ціни уточнюйте за телефонами.

Тютюн українського виробника

Еко Тютюн Київ

⌚ Телефонуйте в будь-який зручний для Вас час.
☎ Водафон: +38 066 576 37 35
☎ Київстар: +38 068 414 22 12
☎ Вайбер: +38 068 414 22 12
Відправлення здійснюємо без передплат Новою та УКРПоштою

 

:: Analitics archive ::

Make homepage
Add to favorits
Search portal
Search by site (speedly)
Search by site (slowely)
News

2024-01-27
Tableware wholesale
Just as a theater begins with a wardrobe, a cozy home begins with the kitchen. When choosing kitchen and tableware, we divide them into the following categories:
• Items for cooking,
• Helper tools and other necessary gadgets for working in the kitchen,
• Products for table setting,
• Current storage products.

Analitics

Embroidery on T-shirtsGold Needle
Embroidery on T-shirts
We embroider logos, chevrons, tridents, trademarks and the like on T-shirts and other clothing. The process of embroidery on fabric, leather and fur is as computerized as possible. An embroidery machine ensures fast and high-quality application of the desired design to the surface. There is programming of various patterns drawn in special programs indicating the color of the thread. This makes it possible to embroider exclusive designs.

Frequently asked questions
Be well informed on all news of the portal
Subscribe on the news posting
E-mail:
  Sign up
Report about inexactness
on site