ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


consultant_ua

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Державне підприємство «Державний інститут з проектування підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект»

автор: Олег Хоменко

Історія. Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект» - це великий науково-технічний центр, який з 1933 р. здійснює комплекс прогнозних, аналітичних, інженерно-вишукувальних та проектних розробок з видобутку, переробки і комплексного використання мінеральної сировини України і Росії. Інститут формує технічну, екологічну, інвестиційну політику в новому будівництві; розширення, технічне переозброєння і реструктуризація підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Інститут має в своєму розпорядженні унікальний фонд інформації по всіх родовищах мінеральної сировини України, країн СНД, їх запасів і якісних характеристик. Створено банк даних інженерно-геодезичної, геологічної, гідрогеологічної та екологічної інформації. Технічна база, інформаційний банк даних і кадровий потенціал інституту, який налічує понад 400 висококваліфікованих спеціалістів, дозволяють вирішувати питання комплексного проектування розробки родовищ з урахуванням техногенної, економічної та екологічної доцільності. Багато проектних і конструкторських розробок інституту виконано на рівні винаходів. Матеріальна база інституту постійно поповнюється новітніми технічними засобами інженерного праці. Широко застосовується сучасна електронно-обчислювальна техніка, математичні методи при проктуванні і сучасні ліцензійні програми. 

 

Надбання. За високі досягнення у праці 215 працівників нагороджені орденами і медалями, деяким з них присуджена Державна премія УРСР. Рішенням Колегії Міністерства промислової політики України у 2002 р. «Кривбаспроект» визнаний головним в Україні з питань науково-технічного забезпечення за напрямком «Проектування підприємств по видобутку корисних копалин і гірничої екології». Інститут «Кривбаспроект» нагороджений дипломом та пам'ятною медаллю за заслуги в розбудові економіки та вагомий внесок у створення гідного міжнародного іміджу України та внесений до «Золотої книги української еліти». У 2000 р. інститут «Кривбаспроект» став переможцем конкурсу на кращі будинки і комплекси житлово-цивільного та промислового призначення і отримав диплом I і II ступенів Держбуду України за проектування станцій швидкісного трамваю «Зарічна» та «Індустріальна» в м. Кривий Ріг.

 

Гарантія якості виконуваних комплексних проектів інституту «Кривбаспроект» це отримання всіх необхідних ліцензій та дозволів: Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України, Міністерства екології та природних ресурсів України; Головного управління Державної пожежної охорони МВС України; Державного комітету Російської Федерації щодо будівництва житлово-комунального комплексу, а також упровадження системи якості ДСТУ І5О-9001-2001 та І8О-14000. Відповідно до Наказу Держбуду та Держнаглядохоронпраці інститут «Кривбаспроект» увійшов до «Переліку спеціалізованих організацій, рекомендованих для виконання робіт з обстеження та паспортизації існуючих будівель, споруд та інженерних мереж» та «Переліку організацій, рекомендованих для розробки проектів підсилення, відновлення конструкцій та основ будівель і споруд». Інститут підтримує постійні контакти з вітчизняними та закордонними фахівцями в суміжних галузях науки і техніки.

 

«Кривбаспроект» здійснює проектування:

- рудників з підземним і відкритим видобутком корисних копалин;
- рудоремонтних заводів;
- об'єктів транспортного, енергетичного, ремонтного і складського господарств;
- об'єктів водопостачання, каналізації і газопостачання;
- заводів цегли, карбіду, кальцію, вапна, асфальтобетонних та з виробництва щебеню;
- об'єктів соціально-побутового та культурного призначення;
- промислових об'єктів сільськогосподарського призначення;
- заходів щодо захисту навколишнього середовища;
- об'єктів комунального господарства, у тому числі каналізаційних колекторів глибинної закладки, тунелів різноманітного призначення;
- ліній з виробництва алкогольних і безалкогольних напоїв, молокозаводів, хлібозаводів;
- складів пально-мастильних матеріалів, автозаправних станцій;
- охоронних і протипожежних систем будинків і споруд.

 

Серед запроектованих інститутом найбільш значні:

- підземні рудники: Первомайський, ім. Леніна, ім. Рози Люксембург, «Суха Балка», ім. Фрунзе, ім. Комінтерну, ім. К. Лібкнехта, ім. Кірова, ім. Ф.Е. Дзержинського, ім. Ілліча, Мужаівський золото-поліметалевий.
- гірничо-збагачувальні комбінати: Інгулецький, Центральний, Криворізький комбінат окислених руд.
- заводи: Криворізький центральний рудоремонтний завод (КЦРЗ), Дзержинський рудоремонтний завод, Ленінський рудоремонтний завод, Криворізький завод по ремонту дизельних автомобілів, цегельний завод продуктивністю 30 млн. штук умовної цегли в рік.

 

Уперше у вітчизняній практиці інститутом розроблено і впроваджено:

- розкриття великих родовищ похилими шахтними стовбурами, обладнаними потужними конвеєрами продуктивністю 6000 т/рік;
- циклічно-потокова технологія ведення гірничих робіт, яка була поширена на багатьох гірничорудних підприємствах колишнього СРСР;
- безбашений технологічний комплекс з наземним розташуванням багатоканатних підйомних машин;
- багатоканатні шахтні підйомні установки;
- шахтні копри баштового типу;
- роликові напрямні підйомних ємностей і провідників коробчастого типу;
- нагнітально-всмоктувальна схема провітрювання шахт;
- централізація постачання шахт стисненим повітрям;
- скіпи вантажопідйомністю до 50 т;
- спосіб нарощування і посилення копрів на діючому підйомі;
- схема з двома двигунами приводу шахтних скіпових підйомних установок з індивідуальним живленням двигунів від окремих генераторів з автоматичним регулюванням швидкості підйому;
- видобуток руд, які містить золото і її збагачення;
- пункти приготування вибухових речовин з підземним та наземним базуванням.

 

«Кривбаспроект» забезпечує авторський нагляд за будівництвом запроектованих ним об'єктів та споруд, несе повну відповідальність за якість проектно-кошторисної документації, архітектурно-будівельних рішень, правильний розрахунок кошторисної вартості і техніко-економічні показники. Інститут «Кривбаспроект» надійний партнер у виконанні проектно-кошторисної документації для замовника з різноманітною формою власності: великих гірничорудних гігантів, підприємств середньої та малої потужності, які бажають модернізувати виробництво на сучасному рівні в стислі терміни.

 

Реквізити:

ДП «ДІППГРП «Кривбаспроект»,

просп. К. Маркса, 40, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000,

тел.: (0564) 902162, (0564) 923587, факс: (0564) 924041,

E-mail: krivbass@ctvnet.dp.ua, krivbassproekt@ukr.net,

Web: www.krivbassproect.com.ua

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2022-09-05
Купити тютюн у Києві
Українське підприємство виробляє та продає тютюн високої якості! Який можна придбати по всіх регіонах України. Тютюн завжди є в наявності в асортименті у різниманітних сортах з різною міцностю.

Аналітика

Машинна вишивкаГолд Нідл
Машинна вишивка
Вишиваємо логотипи, шеврони, тризуб, товарні знаки та будь-який інший малюнок. Процес вишивки на тканині, шкірі та хутрі максимально комп'ютеризований. Машина вишивальна забезпечує швидке та якісне нанесення потрібного малюнка на поверхню. Є програмування різних малюнків, намальованих у спеціалізованих програмах із зазначенням кольору нитки. Що дає змогу вишивати ексклюзивні малюнки.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті