ПАРТНЕРИ Науково-технічне Навчальні заклади Гірничодобувні підприємства Інформаційне Дослідницьке Науково-дослідні інститути Громадські організації БІБЛІОТЕКА Автореферати Підручники Методички Журнали По докторским диссертациям

ПОДІЇ


освітні наукові виробничі

КОНКУРСИ


гранти стипендії премії нагороди

призи програми обміни студії

тренінги  стажуванння літні школи

ФОТОГАЛЕРЕЇ


науково-освітні та гірничовидобувні

центри України

КОНТАКТИ


consultant_ua

ПРОГРАМИ

ПОСИЛАННЯ


Державне підприємство «Державний інститут з проектування підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект»

автор: Олег Хоменко

Історія. Державний інститут по проектуванню підприємств гірничорудної промисловості «Кривбаспроект» - це великий науково-технічний центр, який з 1933 р. здійснює комплекс прогнозних, аналітичних, інженерно-вишукувальних та проектних розробок з видобутку, переробки і комплексного використання мінеральної сировини України і Росії. Інститут формує технічну, екологічну, інвестиційну політику в новому будівництві; розширення, технічне переозброєння і реструктуризація підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Інститут має в своєму розпорядженні унікальний фонд інформації по всіх родовищах мінеральної сировини України, країн СНД, їх запасів і якісних характеристик. Створено банк даних інженерно-геодезичної, геологічної, гідрогеологічної та екологічної інформації. Технічна база, інформаційний банк даних і кадровий потенціал інституту, який налічує понад 400 висококваліфікованих спеціалістів, дозволяють вирішувати питання комплексного проектування розробки родовищ з урахуванням техногенної, економічної та екологічної доцільності. Багато проектних і конструкторських розробок інституту виконано на рівні винаходів. Матеріальна база інституту постійно поповнюється новітніми технічними засобами інженерного праці. Широко застосовується сучасна електронно-обчислювальна техніка, математичні методи при проктуванні і сучасні ліцензійні програми. 

 

Надбання. За високі досягнення у праці 215 працівників нагороджені орденами і медалями, деяким з них присуджена Державна премія УРСР. Рішенням Колегії Міністерства промислової політики України у 2002 р. «Кривбаспроект» визнаний головним в Україні з питань науково-технічного забезпечення за напрямком «Проектування підприємств по видобутку корисних копалин і гірничої екології». Інститут «Кривбаспроект» нагороджений дипломом та пам'ятною медаллю за заслуги в розбудові економіки та вагомий внесок у створення гідного міжнародного іміджу України та внесений до «Золотої книги української еліти». У 2000 р. інститут «Кривбаспроект» став переможцем конкурсу на кращі будинки і комплекси житлово-цивільного та промислового призначення і отримав диплом I і II ступенів Держбуду України за проектування станцій швидкісного трамваю «Зарічна» та «Індустріальна» в м. Кривий Ріг.

 

Гарантія якості виконуваних комплексних проектів інституту «Кривбаспроект» це отримання всіх необхідних ліцензій та дозволів: Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України, Міністерства екології та природних ресурсів України; Головного управління Державної пожежної охорони МВС України; Державного комітету Російської Федерації щодо будівництва житлово-комунального комплексу, а також упровадження системи якості ДСТУ І5О-9001-2001 та І8О-14000. Відповідно до Наказу Держбуду та Держнаглядохоронпраці інститут «Кривбаспроект» увійшов до «Переліку спеціалізованих організацій, рекомендованих для виконання робіт з обстеження та паспортизації існуючих будівель, споруд та інженерних мереж» та «Переліку організацій, рекомендованих для розробки проектів підсилення, відновлення конструкцій та основ будівель і споруд». Інститут підтримує постійні контакти з вітчизняними та закордонними фахівцями в суміжних галузях науки і техніки.

 

«Кривбаспроект» здійснює проектування:

- рудників з підземним і відкритим видобутком корисних копалин;
- рудоремонтних заводів;
- об'єктів транспортного, енергетичного, ремонтного і складського господарств;
- об'єктів водопостачання, каналізації і газопостачання;
- заводів цегли, карбіду, кальцію, вапна, асфальтобетонних та з виробництва щебеню;
- об'єктів соціально-побутового та культурного призначення;
- промислових об'єктів сільськогосподарського призначення;
- заходів щодо захисту навколишнього середовища;
- об'єктів комунального господарства, у тому числі каналізаційних колекторів глибинної закладки, тунелів різноманітного призначення;
- ліній з виробництва алкогольних і безалкогольних напоїв, молокозаводів, хлібозаводів;
- складів пально-мастильних матеріалів, автозаправних станцій;
- охоронних і протипожежних систем будинків і споруд.

 

Серед запроектованих інститутом найбільш значні:

- підземні рудники: Первомайський, ім. Леніна, ім. Рози Люксембург, «Суха Балка», ім. Фрунзе, ім. Комінтерну, ім. К. Лібкнехта, ім. Кірова, ім. Ф.Е. Дзержинського, ім. Ілліча, Мужаівський золото-поліметалевий.
- гірничо-збагачувальні комбінати: Інгулецький, Центральний, Криворізький комбінат окислених руд.
- заводи: Криворізький центральний рудоремонтний завод (КЦРЗ), Дзержинський рудоремонтний завод, Ленінський рудоремонтний завод, Криворізький завод по ремонту дизельних автомобілів, цегельний завод продуктивністю 30 млн. штук умовної цегли в рік.

 

Уперше у вітчизняній практиці інститутом розроблено і впроваджено:

- розкриття великих родовищ похилими шахтними стовбурами, обладнаними потужними конвеєрами продуктивністю 6000 т/рік;
- циклічно-потокова технологія ведення гірничих робіт, яка була поширена на багатьох гірничорудних підприємствах колишнього СРСР;
- безбашений технологічний комплекс з наземним розташуванням багатоканатних підйомних машин;
- багатоканатні шахтні підйомні установки;
- шахтні копри баштового типу;
- роликові напрямні підйомних ємностей і провідників коробчастого типу;
- нагнітально-всмоктувальна схема провітрювання шахт;
- централізація постачання шахт стисненим повітрям;
- скіпи вантажопідйомністю до 50 т;
- спосіб нарощування і посилення копрів на діючому підйомі;
- схема з двома двигунами приводу шахтних скіпових підйомних установок з індивідуальним живленням двигунів від окремих генераторів з автоматичним регулюванням швидкості підйому;
- видобуток руд, які містить золото і її збагачення;
- пункти приготування вибухових речовин з підземним та наземним базуванням.

 

«Кривбаспроект» забезпечує авторський нагляд за будівництвом запроектованих ним об'єктів та споруд, несе повну відповідальність за якість проектно-кошторисної документації, архітектурно-будівельних рішень, правильний розрахунок кошторисної вартості і техніко-економічні показники. Інститут «Кривбаспроект» надійний партнер у виконанні проектно-кошторисної документації для замовника з різноманітною формою власності: великих гірничорудних гігантів, підприємств середньої та малої потужності, які бажають модернізувати виробництво на сучасному рівні в стислі терміни.

 

Реквізити:

ДП «ДІППГРП «Кривбаспроект»,

просп. К. Маркса, 40, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000,

тел.: (0564) 902162, (0564) 923587, факс: (0564) 924041,

E-mail: krivbass@ctvnet.dp.ua, krivbassproekt@ukr.net,

Web: www.krivbassproect.com.ua

Зробити стартовою
Долучити до закладок
Пошук по порталу
Пошук по заголовках, описах, ключових словах сторінок
Пошук по заголовках, описах, ключових словах і тілу сторінок
Новини

2021-11-02
Білизна для молодої матусі
Кожна жінка має мотребу виглядати гарно навіть тоді, коли на неї ніхто не дивиться. І це природньо. Дівчата з малку вчаться у своїх матусь завдавати собі настрою завдяки удобному та комфортному, але і зовнішньо красивому одягу. Для жінок одяг - це і настрій, це і образ і зручність у рухах.

Аналітика

Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 256GBStylus
Мобільний телефон Apple iPhone 12 Pro Max 256GB
Встроенная память: 256 ГБ / Беспроводные коммуникации: Wi‑Fi 802.11ax (Wi-Fi 6) с технологией MIMO 2x2, Bluetooth 5.0, NFC / Камера: тройная 12 МП (f/2.4)+12 МП (f/1.6)+12 МП (f/2.2), автофокус, 12-кратный цифровой зум, True Tone всп / Операционная система: iOS 14 / Цвет корпуса: «тихоокеанский синий». Купити в Києві, в Україні, Ціна, відгуки, характеристики. Швидка доставка по Україні та самовивіз з точки видачі в STYLUS.

Відповіді на Ваші питання
Будьте в курсі всіх новинок порталу
Підпишіться на розсилання
E-mail:
  Підписатись
Повідомити про помилки
на сайті